KORONA 2010 WYGRYWA NA INAUGURACJĘ!

KORONA 2010 WYGRYWA NA INAUGURACJĘ!
2010 udanie rozpoczęło sezon ???
Bardzo dobry start drużyny Korona I Zakrzewo 2010 w inauguracji sezonu. Wyjatkowo szybko w tym sezonie rozpoczęli rozgrywki nasi podopieczni z rocznika 2010.
Przypomnijmy , że grają na szczeblu drugiej ligi okręgowej WZPN. Cały zespół bardzo poważnie potraktował przygotowania do rozgrywek. Pod czujnym okiem trenera Artura oraz Huberta ciężko pracowali nad poprawą swoich umiejętności zarówno podczas odbywajacych się w wakacje treningów jak i w czasie obozu przygotowawczego w Licheniu Starym. Dobrą formę drużyna zaprezentowała już w pierwszym meczu podejmując Wartę Międzychód.
Nasi młodzi Koroniarze nie dali w tym meczu szans swoim przeciwnikom wygrywając zdecydowanie 11:1. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy wszystkich formacji. Na boisku widać było współpracę oraz kolektyw. Akcje ofensywne były przemyślane, przeprowadzane w szybkim tempie oraz zakończone celnymi strzałami co zaowocowało wieloma bramkami.
Na listę strzelców w sobotnim meczu wpisali się:
Julek G-R.⚽⚽⚽⚽,
Dominik M.⚽⚽⚽,
Mateusz P.⚽⚽
Wikor Z. ⚽
Wojtek J.⚽.
Na uwagę zasługuje fakt, że w drużynie swój ligowy debiut zaliczyli bardzo obiecujący zawodnicy Dominik oraz Wojtek zdobywając w dodatku swoje pierwsze bramki dla Korony Zakrzewo w rozgrywkach WZPN.
Brawo drużyna tak trzymać??