ZAPRASZAMY NA WAKACYJNE WARSZTATY!

ZAPRASZAMY NA WAKACYJNE WARSZTATY!

Wakacje wystartowały  !

Życzymy wszystkim – rodzicom i dzieciom dobrego wypoczynku ;).

W sekcji kulturalno – teatralnej mamy dla Was Wakacyjne Warsztaty Mistrzów Życia.

Miejsca są jeszcze na warsztatach TEATRALNYCH, PLASTYCZNYCH, SKAUTOWYCH.

Zapraszamy do PRZYGODY I INSPIRACJI.

ZAPISY:

5.07.-9.07.  Otwórzmy okna! Warsztaty teatralne dla młodzieży (wiek 12-15 lat).

Otwórzmy okna! Niech przewietrzą się pokoje! Nasze warsztaty będą doskonałą okazją do tego, aby otworzyć się na nowe i dotąd nieznane. Będziemy pobudzali naszą wyobraźnię, tworzyli różne teatralne światy. Zainspirujemy się metodami wybitnego pedagoga teatru Jacquesa Lecoq (1921-1999). Doświadczymy pracy z maską neutralną. Zasmakujemy identyfikacji z żywiołami, substancjami i kolorami. Ożywimy przedmioty i użyjemy je w teatralnym działaniu.

Każdy z nas dostanie swoje zadania aktorskie. Nastawiamy się na piękny czas, integrację i współpracę zespołową. Warsztaty prowadzone z udziałem gościnnego pedagoga Marcina Cichonia.

12.07.-16.07. Obraz i sztuka – co mnie porusza? Świat artysty tworzony z symboli i kolorów. Mistrz Nowosielski (7-12 lat)
Będziemy obserwować świat wokół nas i szukać w nim tego co piękne, odkrywając w sobie twórcę. Z wykorzystaniem fotografii stworzymy autoportret i portret symboliczny. Poeksperymentujemy z kolorem i kształtem. Będziemy się bawić  i „Grać w zielone”  tworząc własne „sekrety ze szkiełkiem” i projektując ogród marzeń. Wreszcie zaprezentujemy nasze prace podczas wernisażu.

2-6.08. Mission Impossible?! Józef Dowbor Muśnicki i Stanisław Taczak dowódcy na trudny czas. (7-11 lat)
Jak podejmować właściwe decyzje w trudnych warunkach? Nie będzie to łatwe, ale spróbujemy. Stworzymy zespół do zadań specjalnych, podejmiemy nawet najtrudniejsze wyzwania. Musztra będzie naszą codziennością, a skuteczne wypełnianie rozkazów, misją. Wszystko w klimacie wakacyjnej przygody. Planujemy odwiedzić Muzeum Powstańców Wielkopolskich w Lusowie.

 Szczegóły w zakładce sekcji kulturalno – teatralnej, TEL. 519 528 444