Życzenia Świąteczne

Życzenia Świąteczne

Szanowni Państwo,

Okres Świąt Bożego Narodzenia przeżywamy w gronie rodzinnym, ale także w naszej lokalnej społeczności. Życzymy, by czas świąteczny i rodzinny był dla Państwa źródłem nowych sił, spojrzenia w przyszłość z prawdziwą nadzieją. Przełom roku stanowi także okazję do refleksji i podsumowań. Dlatego pozwolimy sobie na krótkie spojrzenie wstecz, a zarazem podzielimy się dobrymi myślami na rok 2021.

W roku 2020 został wybrany Zarząd Stowarzyszenia w nowym składzie. Nie był to rok łatwy dla działań społecznych wśród dzieci i młodzieży. Jednak prosimy zwrócić uwagę, że dzięki Waszej solidarności udało się zachować propozycje zajęć dla naszych dzieci w sekcjach Korony Zakrzewo. Przede wszystkim działania sportowe, ale także społeczne i kulturalne odbywają się zgodnie z aktualnymi możliwościami organizacyjnymi.

Dziękujemy za Państwa zrozumienie zmian miejsc i godzin treningów. Przyglądając się zaangażowaniu członków Korony w treningi i warsztaty z prawdziwą nadzieją spoglądamy w przyszłość. Niezmiennie liczymy na Państwa towarzyszenie dzieciom w ich rozwoju. Z tą myślą przygotowujemy system zarządzania Stowarzyszeniem – ProTrainUp – który może pomóc rodzicom obserwować na bieżąco przebieg szkolenia młodych adeptów sportowych i nie tylko.

Działania Klubu zawsze opierały się na społecznym zaangażowaniu działaczy Stowarzyszenia. W tym roku efektem tych działań są chociażby nowe umowy członkowskie, które Państwo otrzymaliście na starcie sezonu. Rozwój Korony Zakrzewo, wymaga pewnej struktury, wobec czego dziękujemy za zrozumienie i zaufanie gdy proponujemy narzędzia, które mają pomóc w uporządkowaniu działań naprawdę dużej organizacji non-profit. Wierzymy, że trudy codzienności możemy przekuć w Dobro, dlatego Wasza życzliwość i dobre słowo są bezcenne dla każdego, kto poświęca swój czas i energię dla Korony.

Święta Bożego Narodzenia mogą być niewyczerpaną inspiracją dla naszych relacji z drugim człowiekiem. Radości z Narodzenia Pańskiego oraz dobrego i spokojnego roku 2021!

Tomasz Zagórski, Wojciech Olejarczyk, Jan Słowik, Piotr Szymczak