OBÓZ TRZEBIEŻ 2020- karta obozu,regulamin.

OBÓZ TRZEBIEŻ 2020- karta obozu,regulamin.
Obóz tuż tuż…. Jak co roku Koroniarze pojadą szlifować swoją formę sportową oraz spędzić aktywnie czas. Tym razem jedziemy do pięknie położonej Trzebieży nad Zalewem Szczecińskim. Na młodych piłkarzy czekają treningi piłkarskie,treningi mentalne, mecze kontrolne z miejscowymi drużynami, wycieczki,gry terenowe,jezioro i wiele innych.
Zamieszczamy kilka ważnych informacji dla naszych obozowiczów.

Wyjazd: 19 sierpnia( środa), 8.00 , Szkoła Podstawowa w Dąbrówce, ul.Malinowa

 

Powrót: 26 sierpnia( środa), około 17.00, Szkoła Podstawowa w Dąbrówce,ul.Malinowa

Wszystkie dokumenty do wypełnienia takie jak: KARTA OBOZU,REGULAMIN, LISTA RZECZY DO ZABRANIA zostały wysłane do rodziców/opiekunów mailowo. Jeśli ktoś nie otrzymał dokumentów prosimy o niezwłoczny kontakt z trenerem prowadzącym. Wypełnione prosimy przynieść najpóźniej w dniu wyjazdu. Rekomendujemy dostarczenie ich już wcześniej na treningi.
Każdego dnia będą umieszczane materiały na naszych mediach społecznościowych, będzie można śledzić poczynania Koroniarzy. Dodatkowo zostanie utworzona grupa zamknięta dla rodziców obozowiczów w aplikacji MESSENGER w celu komunikacji oraz przesyłania zdjęć prosto z obozu.

 

Osoby chcące skorzystać z bonu turystycznego prosimy o kontakt z trenerem Łukaszem- 517 495 415.
Przypominamy jeszcze raz przyniesieniu podpisanego REGULAMINU oraz KARTY OBOZOWEJ. Jest to niezbędne do udziału w obozie.
Zostało 10 dni, cała Korona nie może się już doczekać…