Informacje dla uczestników obozu w Opalenicy 27.07-3.08.2019r.

Informacje dla uczestników obozu w Opalenicy 27.07-3.08.2019r.

Szanowni Państwo,

W sobotę 27.07 wyjedziemy na obóz sportowy do Opalenicy.

Zakwaterowani będziemy w hotelu Remes.

Wyjazd autokarem z parkingu przy szkole podstawowej ul. Malinowa. Zbiórka godz 10.30 przed kaplicą w Dąbrówce. Błogosławieństwo obozowiczom  udzieli kapelan naszego klubu ksiądz Karol Górawski.

Obóz zaczniemy odprawą z trenerami, następnie obiad i zakwaterowanie oraz treningi.

Zakwaterowani będziemy w hotelu Remes. Ciekawe komu przypadnie pokój w którym podczas Euro 2012 gościł Cristiano Ronaldo:)

Trenować będziemy na fantastycznych boiskach w Opalenicy, a do swojej dyspozycji będziemy mieli boisko na wyłączność podczas całego obozu. To zapewnia komfort pracy. Do tego sale odpraw, strefa Spa i basen z odnową biologiczną, siłownia itd… Mamy nadzieją że nasi podopieczni maksymalnie wykorzystają czas obozu i przygotujemy się optymalnie do trudów sezonu.

Odbiór osobisty zawodników w sobotę  03.08 w godzinach przedpołudniowych w Opalenicy. Przy okazji odbioru zawodników trenerzy poszczególnych drużyn spotkają się z rodzicami i podsumują obóz i przedstawią plany na nowy sezon.

Obóz zgłoszony w Kuratorium Oświaty w Poznaniu pod numerem 33525/WIE/L-2019

Kadra trenerska: Mariusz Bocheński, Łukasz Berczyński, Michał Waraczyński, Dariusz Rudner.

Proszę o podpisanie regulaminu i wypełnienie kart obozowych co jest warunkiem wyjazdu na obóz. Karty wraz z podpisanym regulaminem proszę  przekazać trenerom podczas treningu lub w najpóźniej w dniu wyjazdu.

Podczas obozu możliwość codziennego prania sprzętu treningowego (proszę podpisać markerem numer lub ksywka metki na koszulce, spodenkach itp).

Ze sportowym pozdrowieniem

karta OPALENICA 2019 kwalifikacyjna

REgulamin Opalenica

Lista rzeczy Opalenica