Informacje organizacyjne dotyczące drużyn z roczników 2004/05 i 2001/02/03.

Informacje organizacyjne dotyczące drużyn z roczników 2004/05 i 2001/02/03.

Drodzy rodzice, zawodnicy

Lipiec to czas na regenerację i aktywny wypoczynek. Zawodnicy z rocznika 2004/05 wrócą do treningów we wtorek 6 sierpnia. Treningi odbywać się będą trzy razy w tygodniu w Zakrzewie we wtorki, czwartki i piątki (godziny poda trener). 23 sierpnia drużyna wyjedzie na obóz do Opalenicy. Nowym trenerem zespołu będzie Pan Jarosław Zawadzki. Bardzo doświadczony trener, który w swojej karierze odnosił liczne sukcesy w zespołach młodzieżowych Warty Poznań, jak również w drużynach SKS Poznańska 13 i GKS Dopiewo. Zespół wzmocniony zostanie między innymi chłopcami z rocznika 2004 GKS Dopiewo tak by kadra gwarantowała odpowiedni poziom rywalizacji i rozwój zespołu. Prosimy o dokonywanie wpłat za obóz w Opalenicy który będzie ważnym etapem przygotowań do sezonu który rozpocznie się z początkiem września. Liczymy, że drużyna z animuszem przystąpi do przygotowań i swoją grą przyniesie wiele radości w nowym sezonie 2019/20.

Drużyna juniorów rozpocznie treningi zgodnie z informacją, którą poda nowy trener po dopełnieniu wszystkich formalności związanych z rozpoczęciem współpracy naszego klubu z gminnym klubem sportowym GKS Dopiewo. Część zawodników rozpocznie treningi nieco wcześniej z drużyną seniorów tego klubu. Nowym trenerem juniorów A1 będzie pan Michał Waraczyński, Doświadczenie zawodnicze zdobywał w takich klubach jak Olimpia Poznań, Warta Poznań czy 1920 Mosina. W swojej karierze trenerskiej prowadził zarówno zespoły młodzieżowe (UKS Stoper Poznań, Jadwiżański KS, GKS Dopiewo, SKS Poznańska 13, LOSSM), seniorskie męskie (Poznańska 13, GKS Dopiewo), jak i seniorskie kobiece (Warta – Opel Niedbała Poznań, Koziołek Poznań, Polonia Poznań, II trener Reprezentacji Polski Kobiet). Najważniejszym momentem przygotowań będzie obóz w Opalenicy, który rozpocznie się 27 lipca. Prosimy o uregulowanie opłaty, tak by wszystko mogło odbyć się zgodnie z planem i zawodnicy przygotowali optymalną formę do nadchodzącego sezonu.

Zapraszamy  nowych zawodników, którzy chcieliby zasilić zarówno drużynę juniorów młodszych i juniorów starszych. Kontakt pod adresem [email protected] i tel 517 495 415.

Ze sportowym pozdrowieniem