OBÓZ W OLECKU – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

OBÓZ W OLECKU – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Szanowni Państwo,

W najbliższą sobotę 22 czerwca wyruszymy na obóz sportowo-rekreacyjny. Naszym celem miejscowość Olecko. W drodze na Mazury zatrzymamy się w Warszawie by zjeść posiłek i odwiedzić Centrum Nauki Kopernik. Czekają na nas liczne atrakcje i praca treningowa do wykonania. Jesteśmy przekonani, że czeka nas wspaniała i niezapomniana przygoda.

Przesyłamy najważniejsze informacje dotyczące wyjazdu:

1. Zbiórka uczestników 6.25 przed kaplicą w Dąbrówce. O godz. 6.30 ksiądz kapelan Korony Karol Górawski udzieli błogosławieństwa obozowiczom. Po błogosławieństwie wyjazd z parkingu przed szkołą w Dąbrówce przy ul. Malinowej 41.

2. Każdy uczestnik musi posiadać wypełnioną kartę obozową i zaakceptowany regulamin, który należy obowiązkowo  przekazać trenerom podczas zbiórki.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem.

3. Nie zabieramy na drogę żadnych słodyczy, chipsów, owoców, gazowanych napojów. W autokarze nie można jeść, a pić można wyłącznie wodę.

4. Przypominamy że nie zabieramy żadnych telefonów i urządzeń elektronicznych.

5. Zgodnie z ustaleniami kontaktować się będziemy z państwem telefonicznie w razie konieczności. W uzasadnionych przypadkach prosimy o kontakt z trenerem Jakubem Górczakiem 517 495 415 lub kierownikiem obozu trenerem Łukaszem Berczyńskim.

Zachęcamy do codziennego śledzenia relacji tekstowej i fotorelacji na profilu Facebook Korony Zakrzewo.

Z pozdrowieniami kadra trenerska KS Korona Zakrzewo.

REgulamin 1 Olecko

karta OLECKO kwalifikacyjna

lista rzeczy Olecko