Ostatnia szansa wyjazdu na obóz w Olecku!

Ostatnia szansa wyjazdu na obóz w Olecku!

 

Drodzy Koroniarze,

Do końca tygodnia można jeszcze się zgłaszać się na Obóz w Olecku.

Po tym terminie definitywnie zamykamy listę obozową!

W związku z wolnymi miejscami na obóz mogą zapiać się zawodnicy z pozostałych grup Korony!

W czasie obozu zawodnicy zostaną podzieleni na grupy, które będą realizowały swój, określony przez poszczególnych trenerów plan treningowy i gier sparingowych.

Praca w małych grupach zapewni dużą jakość i intensywność a w treningach oprócz aspektów zespołowych duży nacisk położymy na rozwój indywidualnych cech motorycznych, techniczno-taktycznych i mentalnych!

Do naszej dyspozycji będzie doskonała baza sportowa i rekreacyjna – boiska piłkarskie, nowoczesna hala Lega, basen i plaża.

Naszą bazą będzie sprawdzony przez nas Hotel Colosseum, z komfortowymi pokojami i smaczną kuchnią.

Aby trasa na Mazury minęła szybko zatrzymamy się w Warszawie by zjeść obiad i odwiedzić Centrum Nauki Kopernik z seansem w Planetarium Niebo Kopernika.

Poznamy uroki Krainy Tysiąca Jezior. W czasie wolnym wybierzemy się w rejs Kanałem Augustowskim oraz odwiedzimy uzdrowisko Augustów. Odnowa biologiczna w parku wodnym w Suwałkach, zaliczając tym samym polski biegun zimna. Niezapomniana będzie z pewnością wizyta w Mikołajkach.

Zaczniemy oczywiście od parku wodnego Tropikana. Po obiedzie weźmiemy udział w ceremonii startu 76 Rajdu Polski z udziałem najlepszych kierowców rajdowych na świecie!!!

Rajd Polski znalazł się w elitarnym gronie ośmiu rund mistrzostw Europy FIA w sezonie 2019. Tegoroczna edycja polskiego klasyka zostanie rozegrana na mazurskich szutrach, a bazą rajdu będą po raz piętnasty Mikołajki.

I właśnie Koroniarze zobaczą na własne oczy OS Mikołajki Arena i będą mieli szansę na własne oczy ujrzeć popisy najlepszych rajdowców świata.

Tradycyjnie opiekę zapewni kadra trenerska Korony. Zawodnicy objęci zostaną ubezpieczeniem, a obóz zgłoszony będzie w Kuratorium Oświaty.

Opiekunami i trenerami obozu będą:

  • Marcin Jóźwiak
  • Jakub Górczak
  • Artur Lewiński
  • Krzysztof Paczkowski
  • Łukasz Berczyński

Koszt obozu to 1250 zł. Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 450 zł do końca tygodnia!

Zapraszamy do fantastycznej wyprawy.

Z podniesionym czołem Korona zawsze zespołem!

Termin obozu:

  • 22.06 – 29.06 – Olecko

Harmonogram wpłat:

  • II rata do 03.06 – 800 zł