Żaki 2011 kończą jesienne rozgrywki WZPN

Żaki 2011 kończą jesienne rozgrywki WZPN

W piątek 26 października w jesiennej aurze przyszło zmierzyć się naszym Koroniarzom z rocznika 2011 w ostatnim w tym sezonie turnieju WZPN.

Mimo chłodu na dworze, to jak zwykle młodzi zawodnicy rozgrzewali kibiców w każdej akcji ofensywnej oraz walcząc z poświęceniem w grze defensywnej. Sporo niespodziewanych rezultatów w ostatniej kolejce pokazało jak wyrównana była to grupa, w której przyszło się zmierzyć Żakom z rocznika 2011 w swojej pierwszej w historii rozgrywce w turniejach organizowanych przez WZPN.

Wielkie ukłony należą się rodzicom piłkarzy, którzy do końca wspierali i kibicowali zawodnikom oraz przygotowali poczęstunek dla wszystkich drużyn. Po zakończeniu rozgrywek trenerzy
zespołów z Zakrzewa, Szamotuł, Suchego Lasu i Skórzewa wręczyli pamiątkowe dyplomy oraz upominki i wspólnie z zawodnikami  wykonali okrzyk „Łączy nas piłka!”.

Oby tak pozostało jak najdłużej, a młodzi zawodnicy rozwijali się z należna progresją, prezentując na boisku swoją wielką pasję do piłki nożnej! Już niedługo przed żakami równie emocjonujący sezon halowy, a na trawiaste boiska wracamy już wiosną!

Z podniesionym czołem Korona zawsze zespołem!