Obóz zimowy Kołobrzeg

Obóz zimowy Kołobrzeg

Runda jesienna sezonu 2018/2019 zbliża się ku końcowi. Niedługo przyjdzie czas na analizę i przygotowanie drużyn do sezonu wiosennego. Tradycyjnie najważniejszym punktem przygotowań najstarszych grup ligowych do rundy wiosennej będzie zimowy obóz piłkarski, który pozwoli optymalnie przygotować formę, zintegrować drużynę oraz oderwać się od codziennej pracy szkolnej i treningowej. Udział w obozie jest obowiązkowy i jest bardzo ważnym wydarzeniem dla każdej z drużyn.

Jak zawsze staramy się korzystać ze sprawdzonej i w pełni profesjonalnej bazy sportowej, z której każdego roku korzystają uznane marki, tak by z każdego obozu oprócz doskonałej formy przywieźć również moc niezapomnianych wrażeń. Latem gościliśmy w fantastycznym Hotelu Remes w Opalenicy.

W tym roku grupy juniorów (2001/02/03) – trener Łukasz Berczyński, trampkarzy (2004/05) – trener Marcin Jóźwiak oraz młodzików (2006/07) – trener Mariusz Bocheński będą szlifować formę do sezonu w nadmorskim Kołobrzegu. Kompleks Milenium z obiektami sportowymi na najwyższym poziomie pomoże nam zbudować mistrzowską formę. Komfortowe pokoje wyposażone w łazienki, telewizję, WiFi. Zlokalizowana na terenie obiektu Restauracja Milenium zapewni posiłki na najwyższym poziomie, według diety, której mają przestrzegać sportowcy. Po zajęciach sportowych relaks zapewni zlokalizowany na terenie ośrodka Aquapark z kompleksem saun i basenów. Niewątpliwym atutem jest skoncentrowanie wszystkich obiektów w obrębie jednego kompleksu sportowo-rekreacyjnego.

Do naszej dyspozycji będą hale sportowe, nowoczesna siłownia, lodowisko i oświetlone boisko ze sztuczną nawierzchnią, boiska do mini piłki nożnej. Duża dawka ruchu na świeżym powietrzu to zdrowy jod i gwarancja dobrej formy. Na obóz udamy się komfortowym autokarem, a zawodnicy objęci będą ubezpieczeniem. Tradycyjnie obóz będzie zgłoszony w Kuratorium Oświaty w Poznaniu a opiekę zapewni wykwalifikowana kadra trenerska pod kierownictwem trenera Łukasza. W ubiegłym roku najstarsi Koroniarze mieli okazję przetestować obiekt i przywieźli mega pozytywne wrażenia (link do filmiku). W przeszłości kompleks ten został wybrany jako obiekt treningowy przez reprezentację Danii podczas przygotowań do mistrzostw Europy w piłkę nożną w 2012 roku. Ilość miejsc ograniczona więc prosimy o wpłaty zgodnie z obowiązującym harmonogramem. Wpłata zaliczki gwarantuje udział w obozie.

Termin obozu: 12-19.01.2019r.

Koszt obozu: 1150 zł

Harmonogram wpłat: 400 zł do 18 listopada 2018 r.

Pozostała kwota: 750 zł do 28 grudnia 2018 r.