Działalność pozasportowa Stowarzyszenia

Działalność pozasportowa Stowarzyszenia

Szanowni Rodzice młodych sportowców,

Czas biegnie nieubłaganie, za nami wakacje, obozy sportowe, wyjazdy rodzinne a także pierwsze zmagania w szkole, na boisku i w sali gimnastycznej. Rozgrywki ligowe piłkarzy, koszykarzy i szachistów w toku.

8 czerwcu tego roku nastąpiła znacząca zmiana w kierownictwie Stowarzyszenia, powołano nowe ciała statutowe- Komisję Rewizyjną i Zarząd z nowym/starym Prezesem  na czele oraz  nowymi  Członkami Zarządu Wojciechem Olejarczykiem, Maciejem Koneckim i Tomaszem Zagórskim.

Potrzeby poszczególnych sekcji, startujących w coraz wyższych ligach wymagają nie tylko wsparcia organizacyjnego , ale zwłaszcza finansowego. Poszukujemy darczyńców- partnerów strategicznych, ale także poszukujemy możliwości pozyskania dotacji. Dodatkowe granty z Gminy Dopiewo oraz z Ministerstwa Sportu i Rekreacji są tego przykładem.

Myślę, że osiągane wyniki zmuszają sekcje do działań bardzo szerokich i dlatego bardzo prosimy wszystkich rodziców o przeanalizowanie możliwości wspomagania finansowego poprzez firmy lub instytucje w których pracujecie, każdy pomysł i działanie jest mile widziane.

Przed nami kilka ważnych wydarzeń pozasportowych:

Razem Jako zespół -konferencja dla małżeństw

10. 2018 (sobota) godz. 09:00 – 17:00

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Malinowa 51, Dąbrówka

PROWADZĄCY – Magdalena i Wiesław Grabowscy.

Informacje:

Informacje

[email protected]

Odsłonięcie pomnika Powstańców Wielkopolskich w Więckowicach

11.11.2018(niedziela).

Msza Święta w intencji Powstańców oraz koncert okolicznościowy w GOSIR w Dopiewie w ramach integracji społeczności Gminy.

Informacje i organizator : strona Gminy Dopiewo

Spektakl teatralny i Gala sportu Koroniarzy

15.12.2018(sobota)

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Malinowa 51, Dąbrówka.

Informacje i organizator: Renata i Andrzej Kryczka, w trakcie uzgodnień.

Bal Korony Zakrzewo

02.02.2019(sobota)

Miejsce: Hotel500 w Tarnowie Podgórnym

Informacje i organizator: w trakcie przygotowań.

Jako organizacja społeczna – stowarzyszenie klubowe zachęcamy do integracji społecznej. W nadchodzącą niedzielę będziemy wybierać naszych przedstawicieli do władz samorządowych. Jest to dobra okazja zagłosowania na osoby , które znamy i które potwierdziły już swoje zaangażowanie w Radzie Gminy w ostatnich latach, wspomagały działania organizacji takich jak nasza.

Zachęcam do przeanalizowania swojego wyboru gdyż mamy możliwość bezpośredniego wpływania na rozwój naszego otoczenia, infrastruktury, szkolnictwa, komunikacji, integracji społecznej i bezpieczeństwa publicznego.

Oddajmy głosy z przekonaniem!

Przed Klubem wiele wyzwań sportowych i organizacyjno-finansowych.

Jako Zarząd niestrudzenie wzmacniamy poszczególne sekcje, umożliwiając rozwój kadrowy , sportowy i  kulturalny, dbamy o wychowanie młodego pokolenia zgodnie z mottem Stowarzyszenia.

Życzymy rodzicom miłych chwil z młodymi sportowcami w nadchodzących meczach i turniejach i skorzystania z imprez rozwoju osobistego i kulturalnego.

Zapraszamy do aktywnego zaangażowania i uczestnictwa.

Ze sportowym pozdrowieniem, w imieniu Zarządu

Prezes Przemysław Paczkowski