Warta Sieraków 4 – 5 Korona Zakrzewo

Warta Sieraków 4 – 5 Korona Zakrzewo

W sobotnie popołudnie Koroniarze z rocznika 2009 wyruszyli na daleki wyjazd do Sierakowa. Naszym rywalem była miejscowa Warta. Oba zespoły miały przed meczem komplet zwycięstw. Dzisiejsze spotkanie miało wyłonić lidera naszej grupy.

Koroniarze rozpoczęli odważnie świetnie grając atakiem pozycyjnym na połowie przeciwnika. Korona grając w taki sposób nadziała się na 2 kontry , niestety zakończone bramkami. Korona stworzyła mnóstwo sytuacji w pierwszej połowie, Grzesiu 2 razy trafiał w poprzeczkę. Niestety wynik do przerwy to 2-0 dla gospodarzy.

Korona jednak nie zwykła się poddawać w takich sytuacjach. Zmotywowani w drugiej połowie szybko doprowadzamy do remisu . Mecz się otwiera i padają kolejne bramki, wynik 3:3. I w tym momencie Korona przechyliła szale zwycięstwa na swoją korzyść. Zawodnicy wygrali mecz wolą walki , nieustępliwością i odpowiednim przygotowaniem fizyczno -taktycznym. Strzeliła kolejne  2 bramki , ostateczny wynik to 5-4 dla Koroniarzy.

Korona zagrała dzisiaj bardzo dobry mecz z wymagającym rywalem i nadal jest niepokonana. Teraz czeka nas runda rewanżowa. Za tydzień pauzujemy. Koroniarze zagrają na jesień jeszcze 2 mecze na wyjeździe w Dusznikach oraz Szamotułach, a także dwa u siebie z Orkanem oraz Wartą.

Gramy do końca!!