Obóz Dzierżoniów dzień 2

Obóz Dzierżoniów dzień 2

 

Młodzi Koroniarze w niedzielny poranek tuż po śniadaniu udali się do Kościoła na mszę świętą. Liturgia o chorych, cierpiących i potrzebujących była tematem przewodnim w pogadance o tym, aby w życiu nie być obojętnym na pomoc innym, którzy czasem nie poproszą, a potrzebują wsparcia i wspomnianej już pomocy.

Następnie najmłodsi doskonalili w hali umiejętności indywidualne z piłką w małych grach, a starsi Koroniarze kształtowali wytrzymałość na bieżni lekkoatletycznej.

 

Popołudniowa sesja treningowa dla młodszych Koroniarzy zorganizowana  została na basenie w Dzierżoniowie, gdzie nie zabrakło radosnych zabaw w wodzie. Trampkarze z rocznika 2004 na boisku pracowali przede wszystkim nad ruchem do i od piłki, zmianą kierunku gry, grą na 1, 2 kontakty, próbowali doskonalić arytmię gry – czyli odpowiedni moment przyspieszenia gry – atak szybki oraz zwolnienie gry – utrzymanie się przy piłce, jak i rotację na pozycjach, a wszystko to akcentowaliśmy w grze.


 

 

Po kolacji młodsi Koroniarze ponownie mieli możliwość gry w hali, a starsi rozegrali turniej w FIFĘ18 oraz oddali się niezbędnej regeneracji mięśniowej, wanna z hydromasażem, sauna, masaż zmęczonych mięśni.

Niedzielny dzień był bardzo intensywny, co w konsekwencji przyniosło o  23:00 bezgraniczną ciszę w obiekcie dzierżoniowskiego OSiRu.

 

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź