II runda turnieju Komorniki Cup

II runda turnieju Komorniki Cup

Bramki i udane akcje dają nam radość, a błędy i porażki pozwalają nam się uczyć i robić postępy w piłkarskim świecie. Korona zajęła 7 miejsce, a nasz zawodnik Jakub Wojciechowski został wybrany do najlepszej drużyny turnieju. 24250902 1534430106640303 644060598 oBrawo Kuba! Każdy z  zawodników otrzymał pamiątkowy medal. W turnieju w Komornikach w dwóch rundach brało w sumie udział aż 18 Koroniarzy, co pokazuje jaki jest potencjał w naszej licznej drużynie.
W przyszły weekend czeka nas  kolejny turniej, będziemy rywalizować w Kamionkach z bardzo silnymi drużynami. W poprzedni piątek nasza drużyna rozegrała również sparingi z GKS Dopiewo oraz z naszą drużyną Koroniarzy 2009 WZPN. Na ostatnim poniedziałkowym treningu dzięki uprzejmości taty Antka pana Piotra Pasiecznego zrobiliśmy zdjęcia całej naszej drużyny. 

zdjęcia z treningu 3

zdjęcia z treningu

zdjęcie z treningu

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź