Korona pechowo przegrała z Arką

{youtube}Uyht4h91ssk{/youtube}

W 19 minucie meczu gospodarze wyszli na prowadzenie. Nasi zawodnicy nie potrafili wybić piłki z przed naszego pola karnego i zawodnik gości po przyjęciu piłki oddał natychmiastowy strzał, który przelobował Huberta. Po chwili było już 2:0. Strzał głową po rzucie rożnym przed siebie odbija Hubert i po dobitce gospodarze cieszyli się po raz drugi. Wyrównana pierwsza połowa, ale wynik niestety na korzyść gospodarzy.
Druga połowa również lepiej zaczęła się dla Koroniarzy, ale w sytuacji sam na sam Tomek uderzył nad bramką. Gospodarze natomiast wykorzystują po raz kolejny nasz brak zdecydowania podczas rzutu rożnego i podwyższają na 3:0.
Chwilę później mogło być 4:0, ale kontrowersyjnie podyktowany rzut karny zdołał obronić Hubert. Na 11 minut przed końcem meczu indywidualną akcję lewą stroną przeprowadził Młynek, położył bramkarza i zdobył honorową bramkę dla Korony. Nasz zespół uwierzył w siebie i w 78 minucie Mikołaj uwolnił się z pod opieki obrońców i strzelił bramkę na 3:2. Koroniarze w końcówce cały czas atakowali, ale niestety brakło już czasu aby doprowadzić do wyrównania.
Brawa dla całego zespołu za charakter jaki pokazaliśmy w drugiej połowie meczu. Chęć wywiezienia chociaż punktu była wielka, ale niestety trochę szczęścia zabrakło naszym zawodnikom.

Skład : Hoffmann Hubert, Izydorczyk Maciej, Spiralski Antoni, Wiąz Wiktor, Słowik Kacper(C), Lechna Jakub, Pietryga Tomasz, Młynarczyk Krzysztof, Oliński Bartosz, Hałas Mikołaj