Zimowe obozy piłkarskie

Zimowe obozy piłkarskie

 

Harmonogram wpłat :

– 400 zł do 23.12.2017 r

– pozostała kwota do 28.01.2018 r.

 

miniat tward1) Obóz w Twardogórze 11.02-17.02

Miejsce: Hotel GOSiR ul. Wrocławska 39, Twardogóra.

Drużyny Orliki i Żaki 2007/2008/2009 (grupa Rafik) – liczba miejsc ok. 30.

Trenerzy: Jakub Górczak, Rafał Starzyński, Maciej Śliwiński

Koszt obozu: 900 zł

 Dla Koroniarzy z roczników 2007-2009 przygotowaliśmy wyjazd do Twardogóry. W gościnnych progach obiektu Twardogórskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji po raz kolejny będziemy trenować, bawić się i z pewnością przywieziemy moc niezapomnianych wrażeń. Naszym obiektem będzie komfortowy hotel GOSiR w Twardogórze. Obiekt niezwykle funkcjonalny, nowoczesny, goszczący imprezy o najwyższej randze takie jak mecz siatkówki Polska-Rosja, gwiazdy estrady i znane kluby i szkółki piłkarskie np. Śląsk Wrocław. Po całym obiekcie można poruszać się niemal w „kapciach”, gdyż cały obiekt jest dużym kompleksem pod jednym dachem.Do naszej dyspozycji będzie wspaniała hala sportowa z pełnym zapleczem sanitarnym. Do hali przylega druga duża sala gimnastyczna. Korzystać będziemy z sali aerobiku, sali tanecznej oraz profesjonalnej strzelnicy, gdzie pod okiem instruktora ćwiczyć będziemy celność i koncentrację. Pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami, wyposażone w TV, posiadają łącza internetowe. Pyszne domowe obiady w hotelowej stołówce serwowane przez panią Iwonę i jej załogę to kolejny wielki atut naszej wizyty w zaprzyjaźnionej Twardogórze. Fantastyczna obsługa i komfortowy, w pełni monitorowany obiekt z odnową biologiczną (sauna, hydromasaże). Do tego lodowisko, orlik i stadion piłkarski w razie słonecznej pogody czy wizyty w fantastycznym aquaparku to tylko niektóre z licznych atrakcji, które czekają na naszych obozowiczów.

miniat dzierz2) Obóz w Dzierżoniowie 10.02 – 17.02

Miejsce: Hotel OSiR Dzierżoniów

Drużyny: Trampkarze 2004/2005 , młodziki 2006, żaki F1 2009 WZPN – liczba miejsc ok. 40.

Trenerzy: Marcin Jóźwiak, Marcin Stawniak, Krzysztof Paczkowski

Koszt obozu: 1100 zł

 Młodzi Koroniarze z roczników 2004-2006 i 2009 (grupa trenera Stawniaka) wyjadą na tygodniowy obóz do Dzierżoniowa. Naszą bazą będzie w pełni profesjonalny, doskonale nam znany obiekt Dzierżoniowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zakwaterowani będziemy w 2-3 osobowych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym z TV-sat i Wifi. Na miejscu w hotelu restauracja ze smaczną, tradycyjną kuchnią polską. Do naszej dyspozycji będziemy mieli kompleks boisk (trawa naturalna i sztuczna), pełnowymiarową halę sportową, siłownię, salę fitness, salę konferencyjną wraz ze sprzętem multimedialnym, szatnię na trzymanie sprzętu sportowego, pranie sprzętu treningowego. W ramach odnowy biologicznej na zawodników czeka kryty basen, sauna i jacuzzi. W czasie obozu rozegramy mecze kontrolne z okolicznymi drużynami. Wielką zaletą ośrodka jest to, że wszystko znajduje się pod jednym dachem a boiska tuż przy hotelu. W razie odpowiednich warunków udamy się na narty do kompleksu w Rzeczce oraz do pięknego parku wodnego Aqua Zdrój w Wałbrzychu. W przeszłości w ośrodku w Dzierżoniowie gościły min. drużyny: Szachtar Donieck, Śląsk Wrocław,czy Górnik Zabrze pod wodzą trenera Adama Nawałki. co świadczy o wysokim standardzie ośrodka i zapowiada niezapomnianą przygodę.

 miniat kolo3) Obóz w Kołobrzegu 10.02 – 17.02

Miejsce: Kompleks Milenium w Kołobrzegu

Drużyny: Juniorzy B1/B2 – liczba miejsc ok 24

Trenerzy: Łukasz Berczyński, Dariusz Rudner

Koszt obozu: 1100 zł

Najstarsi Koroniarze będą szlifować formę do sezonu w nadmorskim Kołobrzegu. Kompleks Milenium z obiektami sportowymi na najwyższym poziomie pomoże nam zbudować mistrzowską formę. Komfortowe pokoje 2,3 osobowe wyposażone w łazienki, telewizję, WiFi. Zlokalizowana na terenie obiektu Restauracja Milenium zapewni posiłki na najwyższym poziomie, według diety, której mają przestrzegać sportowcy. Po zajęciach sportowych relaks zapewni zlokalizowany na terenie ośrodka Aquapark z kompleksem saun i basenów. Niewątpliwym atutem jest skoncentrowanie wszystkich obiektów w obrębie jednego kompleksu sportowo-rekreacyjnego. Do naszej dyspozycji będą hale sportowe, nowoczesna siłownia, lodowisko i oświetlone boisko ze sztuczną nawierzchnią, Duża dawka ruchu na świeżym powietrzu to zdrowy jod i gwarancja dobrej formy. W przeszłości kompleks ten został wybrany jako obiekt treningowy przez reprezentację Danii podczas przygotowań do mistrzostw Europy w piłkę nożną w 2012 roku.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź