Liga U13M: Mecz Korona Zakrzewo – MKK Pyra Poznań

Liga U13M: Mecz Korona Zakrzewo – MKK Pyra Poznań

IMG 4998

W meczu grali i zdobywali punkty:

Kaczyński Kajetan – 25, Mastalerz Igor – 10, Krawiecki Antoni – 7, Żerko Tymoteusz – 5, Budny
Mikołaj – 2, Chlebowski Igor – 2, Piotrowicz Filip – 0, Skowroński Stanisław – 0, Klikowicz Kacper – 0,
Radziewicz Maciej – 0, Bielat Karol – 0, Badziński Karol – 0.
Podsumowując mecz, nasi koszykarze popełnili dużo błędów oraz wykazali się słabą skutecznością w ataku, co ostatecznie zdecydowało o porażce. Liczymy jednak na sukces naszych zawodników w meczu rewanżowym z Pyrą, który odbędzie się w połowie grudnia w Poznaniu. Tymczasem, kolejny mecz naszej drużyny już w sobotę 4 listopada w Nowym Tomyślu, z silnym zespołem MKS Gromy. Prosimy kibiców o trzymanie kciuków.
IMG 5108Na następny mecz w Dąbrówce zapraszamy w sobotę 18 listopada. Gospodarz – Korona Zakrzewo będzie przyjmować zespół UKS Mikst z Międzychodu. Oprócz emocji sportowych, na Kibiców czekać będzie dobra kawa i domowe ciasta, przygotowane przez rodziców naszych zawodników.
Zapraszamy do kibicowania naszym koszykarzom!
Śledźcie nas również na Facebook’u.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź