WARTOŚCI i ZASADY ZAMIAST „Z SUKCESAMI ROSZADY”

WARTOŚCI i ZASADY ZAMIAST „Z SUKCESAMI ROSZADY”

Zabieg ten miał swój ukryty cel jaki sobie nakreśliliśmy tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Pierwszą połowę przegrywamy 3:2 po karnym oraz stracie w środkowej strefie boiska. Druga odsłonę gry otwieramy golem Bochena już 3 min. po gwizdku i rozpoczynamy tym samym grę od początku. Intensywne ataki całego zespołu przynoszą kolejną bramkę. Tym razem po asyście Kacpra Wojtana gola strzela Maksymilian Kłosek. Gol na 5:3 to kolejny raz pokaz siły naszego zespołu w fazie przejściowej, którą mocno akcentowaliśmy w październikowych treningach. Wasyl wywalczył piłkę w środkowej strefie boiska szybkim podaniem do skrzydła uruchomiła Łukasza Czecha, ten na pełnym biegu wpadł w pole karne gospodarzy dograł piłkę do wbiegającego na 7 metr Mateusza Starzaka, a Landi dopełnił formalności. Chciałoby się oglądać takie akcje w nieskończoność.

wap korona wynik

Ostatecznie wygrywamy w Luboniu 5:4. Na ogromne słowa uznania zasługują nasi najwierniejsi kibice rodzice, którzy pokazali pełen profesjonalizm kibicowania zawodnikom podczas meczu. Z pełnym szacunkiem dla obu ekip choć nie było to akurat w tym pojedynku takie łatwe. Cierpliwość oraz spokój rodziców Koroniarzy zszokował bardzo głośnych mówiąc tak łagodnie kibiców?! WAPu.

To jak będą funkcjonować w przyszłości nasi młodzi Koroniarze w BARDZO wielkim stopniu zależy właśnie od nas: od Rodziców, Trenerów, Nauczycieli… Korona ponad piłkarskie sukcesy DZIECI przekładać będzie ZAWSZE wartości i zasady, którymi bardzo mocno charakteryzuje się w piłkarskim środowisku. Taka idea drodzy rodzice naszych wychowanków była, jest i nadal będzie przyświecać wszystkim trenerom Korony Zakrzewo.

Z podniesionym czołem KORONA zawsze zespołem.

wap kor tabela

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź