Arka Kiekrz lepsza od Korony

Arka Kiekrz lepsza od Korony

W odpowiedzi Wasyl oddał bardzo dobry strzał z rzutu wolnego, ale bramkarz gości przeniósł piłkę nad poprzeczką. Pierwsza połowa bez fajerwerków z obu stron i wynik bezbramkowy nie mógł nikogo zaskakiwać. Druga połowa to nadal bardzo wyrównane spotkanie, które toczyło się głównie w środkowej strefie boiska. W 60 minucie tracimy jednak bramkę. Po długim wybiciu bramkarza Arki nieporozumienie pomiędzy naszym obrońcą i bramkarzem wykorzystał napastnik gości, który delikatnym strzałem obok Tomka umieścił piłkę w bramce.
Koroniarze próbowali się odgryźć, ale nie potrafili złamać szyków obronnych drużyny z Kiekrza. Goście zdołali podwyższyć prowadzenie kopiując bramkę nr. 1. Kolejne nieporozumienie i brak zdecydowania naszych zawodników spowodował, że zawodnik gości po raz drugi delikatnie dotykając piłkę umieścił ją w bramce. Koroniarze mecz musieli kończyć w 10, bo po wykorzystaniu wszystkich zmian kontuzji doznał Waluś i z grymasem bólu na twarzy musiał opuścić boisko. Do końca meczu już nic się nie zmieniło i niestety po szkolnych błędach przegrywamy z Arką 0:2.

Kolejny mecz już w niedzielę w Rakoniewicach i szansa na rewanż za porażkę w pierwszym meczu na naszym boisku.
Głowa do góry Koroniarze, a Walusiowi życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Skład : Pietryga Tomasz, Kornowicz Michał, Walenczewski Jakub(C), Wiąz Wiktor, Wasielewski Jakub(59′ Hałas Mikołaj), Bogacz Wojciech, Słowik Kacper, Lechna Jakub, Młynarczyk Krzysztof(63′ Izydorczyk Maciej), Spiralski Antoni, Bocheński Dawid(63′ Oliński Bartosz)

Z podniesionym czołem…

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź