Juniorzy młodsi (B2) wciąż bez punktów…

Juniorzy młodsi (B2) wciąż bez punktów…

 Druga połowa świetnie rozpoczęła się dla naszego zespołu, bo już w 25 sekundzie po rozpoczęciu gry nieporozumienie obrońców z bramkarzem wykorzystał Mikołaj i doprowadził do wyrównania. Do 70 minuty mecz był wyrównany i żadna ze stron nie stworzyła sobie dogodnych sytuacji strzeleckich. Wtedy jednak jeden z zawodników gości zdecydował się na strzał z za szesnastki i wyprowadził gości na prowadzenie.
W naszym zespole z powodu kontuzji boisko musieli opuścić Kapsel i Spiral. Goście w końcówce zdobyli jeszcze dwie bramki i mecz zakończył się wynikiem 1:4.

Koroniarze dzielnie walczyli i trzeba przyznać, że z perspektywy całego spotkania nie zasłużyliśmy na taki wynik. Nie ma jednak co rozpamiętywać, bo już we wtorek na własnym boisku podejmiemy drużynę Arki Kiekrz i będziemy próbować zagrać równie dobrze, ale uzyskać korzystniejszy rezultat.

Skład: Hoffmann Hubert, Izydorczyk Maciej, Walenczewski Jakub(C), Wiąz Wiktor, Spiralski Antoni(Gerke Piotr), Słowik Kacper(Oliński Bartosz), Pietryga Tomasz, Lechna Jakub, Młynarczyk Krzysztof, Kornowicz Michał, Hałas Mikołaj(Loga Aleks)

Z podniesionym czołem…

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź