Turniej Powiatowy w Suchym Lesie

Turniej Powiatowy w Suchym Lesie

W pierwszym spotkaniu turnieju Koszykarze Korony ulegli zaledwie jednym punktem zespołowi z Krzesin. Mecz był bardzo emocjonujący i rozstrzygnął się w ostatnich sekundach. Pierwszy mecz naszych zawodników w tym sezonie, niestety odznaczał się słabą skutecznością i obfitował w wiele błędów, co spowodowało nerwową grę w końcówce i niekorzystny ostateczny wynik.

17 09 30 41Drugi mecz z Liderem Swarzędz i trzeci z Suchym Lasem wyglądały już całkiem inaczej. Pojawiła się większa pewność w grze, poprawiła skuteczność i zostały wyeliminowane proste błędy. Oba mecze z dużą przewagą punktową zostały pewnie wygrane przez Koroniarzy.
Ostatecznie zespół Korony zajął w Turnieju II miejsce.
17 09 30 201Do piątki All-Star Turnieju zostali wybrani dwaj zawodnicy Korony – Antoni Krawiecki i Stanisław Skowroński. Dodatkowo, wyróżniony przez trenera został Kacper Klikowicz.17 09 30 189

Przed nami teraz dwa tygodnie pracy na treningach, przed pierwszym meczem ligowym w tym sezonie. Inauguracja Ligi Młodzików Młodszych (U13M) nastąpi w sobotę 14.10.2017 o 12:30. Pierwszym naszym rywalem w tym sezonie będzie właśnie nasz turniejowy rywal – Biofarm Basket Junior Poznań. Mecz rozegramy w Poznaniu – Krzesiny na hali ZSO, przy ul.Tarnowskiej 27. Dla nas będzie to okazja do rewanżu za porażkę w Turnieju Powiatowym.

Inauguracja sezonu rozgrywkowego w Dąbrówce nastąpi 28.10.2017. Szczegóły już wkrótce na naszej stronie internetowej.

Galeria zdjęć z turnieju

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź