Korona liderem II ligi Trampkarzy !

Korona liderem II ligi Trampkarzy !

 W 13′ gry mamy już 2:0 po kapitalnym uderzeniu z 22 metrów Leszka Napieralskiego. Decyzja natychmiastowa, a samo trafienie bardzo ładne. Korona do przerwy kontrolowała sytuację na boisku, raz po raz w bramce ratował nas Błażej Krociak.

W 30′ gry nasi przeciwnicy zdobyli gola po ładnie wykonanym rzucie karnym. Wcześniej w naszym polu karnym „Popek” faulował zawodnika Gromu.

Po zmianie stron ponownie wychodzimy na dwubramkowe prowadzenie, a gola już drugiego dziś strzela Kacper Wojtan, po asyście również drugiej Dawida Bocheńskiego.

W 55′ gry było już 4:1. Rzut rożny wykonywał Dawid Bocheński, a w polu karnym nie kto inny jak Kacper Wojtan zdobył swojego 3 gola.

Grom zdobył jeszcze jedną bramkę forsując obronę z prawej strony boiska.

Na akcję niczym z najwyższych rozgrywek klubowych przyszło nam poczekać do 65′, kiedy to piłkę szybko i sprytnie wprowadził Adam Lamecki od bramki wyrzutem do „Wasyla”. Jakub po krótkim dryblingu podał prostopadle na lewe skrzydło do wbiegającego Ignacego. Inaki wyprzedził obrońcę Gromu, wpadł na pełnym biegu w pole karne i podał wprost w nadbiegającego na 5 metr Janka Konopę. Jano wpakował spektakularnego gola, a całą akcję nagrodziła oklaskami publiczność zgromadzona na dzisiejszym spotkaniu.

Galeria zdjęć

mecz

Korona wygrywa zasłużenie już w 4 meczu z rzędu. Taka postawa naszych zawodników bardzo cieszy, ale już od poniedziałku zaczynamy pracować przede wszystkim nad prowadzeniem i przyjęciem piłki oraz jeszcze szybszym tempem gry. Na wielkie wyróżnienie zasługuje wyczyn Kacpra Wojtana, który w 3 meczu z rzędu zdobywa gola głową, a dziś jeszcze wypracował hattricka.

Z podniesionym czołem Korona zawsze zespołem.

tabela

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź