Dobra gra – słaby wynik

Dobra gra – słaby wynik

Nasz zespół atakował dalej i co chwilę stwarzał zagrożenie pod bramką Skry. Po dobrym dośrodkowaniu Spirala potężny strzał z szesnastki oddał Hubert, ale piłka przeleciała minimalnie nad bramką gości. Po kolejnej akcji i dobrym podaniu wstecznym Kapsla w słupek trafił Tomek.
Do przerwy remis 1:1, ale z gry to nasz zespół zasługiwał na więcej. Koroniarze wierzyli, że w drugiej połowie uda im się poprawić skuteczność i zdobyć komplet punktów na własnym boisku.
Druga część meczu zaczęła się jednak fatalnie dla naszej drużyny, bo już 3 minuty po wznowieniu gry przy biernej postawie naszej linii defensywnej zawodnik gości wykorzystał sytuację sam na sam z Hubertem i goście objęli prowadzenie.Korona wyprowadzała atak za atakiem, ale to goście strzelili trzecią bramkę. Lekki strzał z za pola karnego w kuriozalny sposób wpadł do naszej bramki i goście powiększyli swoją przewagę. Koroniarze atakowali nadal i po faulu na Kubie w polu karnym sędzia podyktował jedenastkę. Do piłki podszedł Waluś i pokazał jak rzutów karnych strzelać się nie powinno. Lekki strzał po ziemi w sam środek bramki nie sprawił żadnych problemów bramkarzowi. Skra natomiast strzeliła kolejne dwie bramki, których bez problemu powinniśmy uniknąć. W kolejnej sytuacji piłkę z przed linii bramkowej po strzale Kuby wybił jeden z obrońców gości. W ostatniej minucie meczu bramkę na 2:5 strzelił Kuba. W doliczonym czasie po faulu Walusia w naszym polu karnym goście otrzymali rzut karny, który obronił Hubert, ale już po chwili strzał z za pola karnego wylądował w naszej siatce. Porażka 2:6 boli szczególnie dlatego, że nasza drużyna rozegrała naprawdę dobry mecz i miała mnóstwo bardzo dobrych okazji do tego, aby pokonać bramkarza Skry. Niestety błędy po jakich traciliśmy bramki na takim etapie nie powinny się już przytrafiać. W weekend nasza drużyna ma przerwę, a kolejny mecz rozegramy 30 września o godz. 16:00 na naszym boisku z Arką Kiekrz.

Skład: Hoffmann Hubert, Wiąz Wiktor, Walenczewski Jakub, Dorna Miłosz, Spiralski Antoni(70′ Wasielewski Jakub), Bogacz Wojciech, Stańczyk Hubert, Pietryga Tomasz(65′ Izydorczyk Maciej), Lechna Jakub, Słowik Kacper(73′ Gerke Piotr), Hałas Mikołaj(60′ Młynarczyk Krzysztof)

Z podniesionym czołem Korona zawsze zespołem.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź