Festyn Korony i pierwszy bieg „Jedenastka Koroniarza” za nami !

Festyn Korony i pierwszy bieg „Jedenastka Koroniarza” za nami !

 W tym roku nasze zaproszenie przyjęli :

– Józef Młynarczyk ( wielokrotny reprezentant Polski, zdobywca Pucharu Mistrzów z FC Porto), Marcin Dorna (były trener reprezentacji Polski U-21)–  przedstawiciele władz samorządowych  – Zastępca Wójta Gminy Dopiewo – Paweł Przepióra oraz Sołtys Wsi Zakrzewo – Marian Czekalski– przedstawicieli podmiotów wspierających – sponsorów głównych biegu „Jedenastka Koroniarza” : CAGEN, MONDI , LINTELLI , przedstawiciela marek X-SOCKS i X-BIONIC,  DEALER BMW OLSZOWIEC , BANK SPÓŁDZIELCZY DUSZNIKI O/SKÓRZEWO oraz przedstawicieli sponsorów pomocniczych – GOSiR DOPIEWO , URZĄD GMINY DOPIEWO , CENTRUM MEDYCZNE DĄBRÓWKA, Mistrz Baleroni – Rafał Wasiak, Marketing cukierkowy – Szymon Gąsiorowski, poezja Smaków, OSP – Zakrzewo, Straż Gminna Dopiewo, Nadleśnictwo Konstantynowo.

Bez sponsorów i ich wkładu finansowego nie byłoby tej imprezy- serdecznie dziękujemy!

Po uroczystych przemowach nastąpiła wspólna prezentacja wszystkich grup piłkarskich i koszykarskich Korony Zakrzewo.

festyn kolaz druzyny

A po niej przyszedł czas na „Wywiad rzeka” gdzie wszyscy zgromadzeni mogli zadawać pytania gościowi honorowemu imprezy-Józefowi Młynarczykowi.

Na koniec pamiątkowe zdjęcia i już musieliśmy błyskawicznie przenieść się na boisko obok gdzie o godz. 14 miał nastąpić start biegu „Jedenastka Koroniarza” . Start biegu poprzedziła rozgrzewka profesjonalnie wykonaną przez Julię Fiegner . Obok biura zawodów w pawilonie firmy SOMA można było udać się przed biegiem na taping (a po biegu na profesjonalny masaż).

festyn start biegu

Po starcie biegu znowu przeszliśmy się na stadion Korony gdzie o godz.14.15 ruszył II RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY PAR DWUOSOBOWYCH. Zawody sędziowali trenerzy sekcji szachowej w KS Korona Zakrzewo Damian Bartkowiak oraz Wojciech Olejarczyk.

festyn kolaz szachy

W zawodach udział wzięło 40 zawodników, którzy rywalizowali w dwóch grupach, a ostateczne wyniki prezentują się następująco:

Grupa A – od rankingu PZSZ-ach 1400

1

Huchwajda Łukasz, Chaczyński Kamil

9.5 pkt.

 

2

Huchwajda Katarzyna, Huchwajda Grzegorz

7.0 pkt.

 

3

Badura Marcin, Michniewicz Wojciech

4.5 pkt.

 

Szczegółowe wyniki:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/tdr_4553/results.html?l=pl&tb=202_

 

Grupa B – do rankingu PZSZ-ach 1400

1

Skrzypczak Wojciech, Skrzypczak Maksymilian

9.0 pkt.

 

 

2

Woźniak Pauliny, Prawucka Zofia

8.0 pkt.

 

 

3

Świec Robert, Bergamaschi Christian

7.5 pkt.

 

 

Szczegółowe wyniki:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/tdr_4552/results.html?l=pl&tb=202_

Równolegle na boisku toczyły się rozgrywki piłkarskie najmłodszych Koroniarzy prowadzone przez trenerów piłki nożnej naszego stowarzyszenia. Na dmuchanym placu zabaw i w pawilonie „rysunkowym” bawili się najmłodsi , a spragnieni i głodni posilali się na stoisku cukierniczym przygotowanym przez mamy Koroniarzy oraz na stoisku gastronomicznym Poezji Smaków. Zainteresowani nowoczesnymi technologiami mogli podziwiać elektryczne BMW i3 dostarczone przez Dealer BMW Olszowiec. Można też było zakupić koroniarskie gadżety na stoisku prowadzonym przez rodziców koroniarzy.

 atrakcje festyn kolaz

Mineło kolejne pół godziny i popędziliśmy na drugą stronę ul.Sportowej – bo do mety zbliżyli się najszybsi biegacze . Czasy na 11 km między 43:22 a 1:22:44.

W kategorii Open kobiet triumfują : 1.Violetta Maciołek , 2.Karolina Kułakowska 3.Magdalena Poturalska . Kategoria Open mężczyzn : 1.Paweł Dembski, 2.Adam Tomczak , 3.Adam Wędrychowicz, Mistrzostwa Gminy Dopiewo Kobiet: 1.Karolina Kułakowska 2.Magdalena Poturalska 3.Małgorzata Floraszek. Mistrzostwa Gminy Dopiewo Mężczyzn : 1.Paweł Dembski, 2.Adam Tomczak , 3.Adam Wędrychowicz

zwyc kolaz festyn

Na zwycięzców czekały wspaniałe puchary i upominki a na wszystkich biegaczy wspaniałe medale wykonane w  3D gdzie na awersie umieszczono logo biegu a na rewersie podobiznę Józefa Młynarczyka- naszego honorowego gościa.

festyn kolaz medal

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w biegu! Wyniki tutaj.

Po biegu głównym przychodzi czas na biegi dzieci i młodzieży na dystansie 110 m i 1100 m koordynowane przez naszych speców od biegów Artura i Konrada. Jest mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy . Wszyscy uczestnicy w nagrodę za udział otrzymali pamiątkowe medale.

1505292499147310

W międzyczasie na boisku głownym odbyło się losowanie naszej loterii. Nagrody główne: koszulka i piłka z podpisami Lechitów trafiają do zwycięzców.

festyn loteria kolaz

Na deser mecz Oldboyów Korony przeciwko kadrze trenerów prowadzonej przez trenera koordynatora Łukasza , uzupełnioną o Juniorów Korony.

kolaz festyn mecz

Kto zwycięża ? Nie mogło być inaczej – po emocjonującym widowisku Trenerzy+Juniorzy lepsi o jedną bramkę!

To był na prawdę świetny festyn i profesjonalnie zorganizowany bieg.

Chcieliśmy podziękować Wolontariuszom , Straży Gminnej , OSP Zakrzewo ,Parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Dąbrówce, Parafii NMP Królowej Korony Polski w Zakrzewie, władzom samorządowym, sponsorom, zawodnikom, trenerom i rodzicom a także tym wszystkim bez których Festyn oraz I Bieg Jedenastka Koroniarza nie mógłby się odbyć. Do zobaczenia  za rok!

Galeria zdjęć 1

Galeria zdjęć 2

 

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź