Podsumowanie sezonu ŻAK F2 RED BOX

Podsumowanie sezonu ŻAK F2 RED BOX

W roku 2017 braliśmy udział w kolejnym turnieju halowym. Zima dobiegła końca, a wraz z początkiem wiosny wróciliśmy na nasz stadion przy ul. Długiej. Zagraliśmy 2 sparingi z miejscowymi rywalami – UKS SKÓRZEWO oraz GKS DOPIEWO, grając coraz lepiej oraz strzelając coraz więcej bramek. Następnie rozpoczęliśmy ligę RED BOX. Mierzyliśmy się co 2 tygodnie z takimi rywalami jak LECH POZNAŃ FOOTBALL ACADEMY, GKS DOPIEWO, UKS TALENT, COPERNICUS, ROKITA ROKIETNICA, SP WRZEŚNIA, RED BOX, UKS ŚREM. Graliśmy pamiętając, że najważniejsza jest gra i dobra zabawa a nie wynik sportowy.

 MG 2635

 Pozytywnym zjawiskiem jest, że nasi piłkarze bez względu na wynik potrafią cieszyć się z gry w piłkę nożną. Najważniejsze aby dzieci w tym wieku uczyły się na własnych błędach i same podejmowały decyzje. Tylko wtedy wychowamy ich nie tylko na sportowców ale na młodych, odważnych, pozytywnych samodzielnych ludzi, którzy będą pokonywać trudności na swojej drodze. Dlatego tak ważne jest aby dzieci nie były sterowane przez trenera bądź rodziców różnymi okrzykami oraz aby miały komfort podjęcia decyzji bez presji narzucanej ze strony kibiców/rodziców/ trenerów.Sezon w lidze RED BOX zakończyliśmy strzelając ponad 10 bramek oraz, co najważniejsze, grając coraz odważniej i lepiej. Nasz zespół we wrześniu 2016 i zespół z wiosny 2017 to dwie różne drużyny. W grze Koroniarzy widać coraz większy postęp. Będziemy coraz lepsi ,ale tylko przy odpowiedniej pracy na treningach i dużym zaangażowaniu.

 MG 2584 1

 W tym sezonie Koroniarze poprawili prowadzenie piłki, nauczyli się wiele zwodów, udoskonalili grę 1 x 1 oraz zebrali pierwsze szlify sparingowo- turniejowe. Byliśmy także na meczu Lecha Poznań z Wisłą Kraków w maju. Mogliśmy razem dopingować lechitów w miłej atmosferze. Sezon zakończyliśmy grillem wraz z grupą trenera Marcina, zjedliśmy wszystkie pyszne przekąski które przygotowali rodzice naszych piłkarzy. Teraz czeka nas 2 miesięczna przerwa a następnie dobra zabawa, ale także ciężka praca nad polepszeniem swoich umiejętności. W przyszłym sezonie zagramy w jeszcze większej ilości turniejów halowych oraz w ligach, przy których będziemy świetnie się bawić.

Dziękuję za ten sezon moim zawodnikom, którzy tworzą super grupę młodych ludzi. Za ich zaangażowanie, radość i pozytywną energię. ALE W SZCZEGÓLNOŚCI RODZICOM dzięki którym nasi mali zawodnicy mogą się rozwijać i uprawiać sport. Dziękuję za każdy przyjazd rano na mecz, za zaangażowanie i uśmiech 🙂 Bez was drodzy rodzice nie byłoby sukcesów waszych dzieci – sukcesu w postaci rozwoju i dobrej zabawy.

W sezonie 2016/2017 wystąpili: Filip Maciorowski, Hubert Fornalik, Julek Rostowski, Max Kowalski, Jakub Jazdończyk, Wiktor Berczyński, Wiktor Vogt, Antek Żurek, Grześ Ławniczak, Bartek Kral,Jakub Śliwiński, Nikodem Gostomski, Leon Słowik, Hubert Bacik, Adam Pelko, Oliwier Osiadacz, Michał Miedziński.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź