Trampkarze wygrywają z Nielbą !

Trampkarze wygrywają z Nielbą !

 

Spotkanie rozpoczęło się od ataków gości, którzy przez większą część spotkania byli w posiadaniu piłki. Strzały drużyny z Wągrowca były jednak niecelne, a jeden z nich zatrzymał się na poprzeczce naszej bramki. Dobrą okazję do wyprowadzenia Koroniarzy miał Tomek. Rzut z autu Oliwiera w pole karne przedłużył Miłosz, tam Korno zgrał piłkę w centralną część pola karnego, ale Tomek przeniósł piłkę nad poprzeczką Nielby. W 20 minucie rzut wolny dla naszej drużyny wykonał Oliwier. Jego strzał z dużą prędkością wylądował pod poprzeczką bramkarza Nielby i mogliśmy się cieszyć z prowadzenia 1:0. Po kliku minutach drużyna gości wyrównała. Strzał zza pola karnego w długi róg bramki Huberta i było 1:1. Koroniarze próbowali kolejnych akcji i tak na minutę przed przerwą świetną akcję przy linii bocznej boiska przeprowadził Oliwier, dośrodkował w pole karne, a tam Kapsel uderzył piłkę z powietrza, ale podobnie jak w przypadku Tomka niestety nad poprzeczką. Ta sytuacja natychmiast się na nas zemściła i Nielba po ładnej zespołowej akcji w ostatniej minucie pierwszej połowy wyszła na prowadzenie 1:2.

Pierwsza połowa pokazała, że Koroniarze mogą nawiązać równą walkę z drużyną Nielby. W przerwie zwrócenie uwagi na kilka szczegółów i wiara w to, że jesteśmy w stanie osiągnąć w tym meczu korzystny rezultat.

Druga część jednak lepiej zaczęła się dla gości. Dwukrotnie strzały drużyny gości dobrze bronił Hubert, a raz znów uratowała nas poprzeczka. Po chwili jednak rzut rożny dla Nielby. Oliwier wybija piłkę głową, ale ta spadła wprost pod nogi zawodnika gości i ten bez problemu umieścił ją w siatce. Stracona bramka nie załamała jednak Koroniarzy, którzy od razu próbowali odrobić straty.
W 54 minucie Tomek mocno dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, błąd popełnił bramkarz Nielby i Miłosz zdobył bramkę kontaktową. Nie minęły 3 minuty, a mieliśmy remis. Spiral przejął piłkę na własnej połowie, ruszył lewym skrzydłem i wpadł w pole karny Nielby gdzie został sfaulowany przez jednego z obrońców. Do rzutu karnego podszedł Oliwier i pewnie umieścił piłkę w bramce doprowadzając do remisu 3:3. Koroniarze nakręcili się jeszcze bardziej i poszli za ciosem. Kilka minut później rzut wolny przy linii środkowej boiska, piłkę w pole karne posłał Oliwier, a tam najwyżej do piłki wyskoczył Miłosz i strzelił swoją drugą bramkę w tym meczu wyprowadzając tym samym Koroniarzy na prowadzenie 4:3.
Niesamowity come back w wykonaniu naszej drużyny.
Nasz zespół atakował dalej i tak dwukrotnie w dobrej sytuacji znalazł się Kapsel, ale nie potrafił umieścić piłki w siatce. Następnie Olina wywalczył piłkę na połowie przeciwnika, ale jego strzał również minął bramkę gości. Nielba próbowała odrobić straty, ale ich strzały były blokowane przez naszych zawodników, albo mijały bramkę Huberta. W kolejnej akcji świetną prostopadłą piłkę pomiędzy obrońców zagrał Tomek. Ruszył do niej ciężko pracujący na prawym skrzydle przez całe spotkanie Korno, ale w sytuacji sam na sam lepszy okazał się bramkarz Nielby.
Nasz zespół do ostatniego gwizdka walczył o utrzymanie dobrego rezultatu, a ciężka praca całego zespołu, walka i wiara we własne umiejętności dały naszej drużynie zwycięstwo.
Ogromna radość po końcowym gwizdku sędziego !!! Wszyscy zawodnicy zasłużyli na wielkie brawa za serce pozostawione na boisku i fenomenalne spotkanie w ich wykonaniu. Nasi trampkarze pokazali, że jeśli tylko uwierzą w siebie to potrafią powalczyć z każdym przeciwnikiem !!!

Skład: Hoffmann Hubert, Wiąz Wiktor, Dorna Miłosz, Górny Tymoteusz, Spiralski Antoni, Karpik Oliwier, Bogacz Wojciech, Kornowicz Michał, Słowik Kacper(C), Pietryga Tomasz, Oliński Bartosz, Gerke Piotr

{youtube}jdBqRXlDy38{/youtube}

Nasz zespół zakończył tym samym sezon 2016/2017 na 8 miejscu w tabeli.
Podziękowania dla całej drużyny za wspaniałą walkę w każdym spotkaniu, fantastyczne zwycięstwa i mnóstwo niesamowitych emocji !!!

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź