Relacja z ostatnich spotkań Orlików 2007

Relacja z ostatnich spotkań Orlików 2007

Od pierwszych minut zaatakował zespół Warty Śrem spychając nasz zespół do defensywy. Bardzo ważne było obronić napór rywali i nie stracić jako pierwsi bramki. Po 5 minutach ataków Śremu i bardzo dobrej grze w defensywie,  Koroniarze odpowiedzieli przepięknym uderzeniem Filipa – kapitana w tym meczu , zdobywając prowadzenie. Zaledwie po kilku minutach goście odpowiedzieli równie pięknym uderzeniem wyrównując stan spotkania. Jednak więcej koncentracji i rozkręcający się z każdą minutą zespół z Zakrzewa wyszedł na prowadzenie do przerwy 3:1. Po przerwie to znów kanonada Korony i prowadzenie 7:1 ! Pod koniec spotkania mocno zmęczeni Koroniarze stracili nieco koncentracji i ataki oraz obrona nie były już tak skuteczna i to rywale obudzili się do ataku. Bardzo dobre spotkanie obfitujące w przepiękne bramki zakończyło się ostatecznie zwycięstwem Korony Zakrzewo 8:7.

Bardzo ważne w tym meczu było podejście do spotkania i że zawodnicy nie załamali się pod ostatnich niepowodzeniach. Nie zapominając, że „Podejście jest tą małą rzeczą, która robi dużą różnicę” Brawo Koroniarze !

Koroniarze wystąpili w składzie: Br Jan zagórski, Antoni Moś, Nikodem Michalak, Bartek Krasowski, Gabriel Gołębiowski, Filip Malchrowicz, Kamil Koziorowicz, Aleksander Koralewski, Konrad Miler, Jakub Sieklucki, Jakub Lewandowski, Mateusz Borowicz.

zdjęcia Korona-Koziołek 

zdjęcia Unia-Korona

zdjęcia Korona-Warta

 

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź