Przegrane derby

Przegrane derby

 Jako pierwszy do siatki trafia UKS po strzale z rzutu wolnego i błędzie w ustawieniu naszego bramkarza. Na szczęście drużyna reaguje fantastycznie i po rzucie wolnym Cieciera do siatki trafia Makos. Idziemy za ciosem i przed przerwą Ciecier jest faulowany w polu karnym a sędzia dyktuje rzut karny. Sam poszkodowany podchodzi do piłki lecz jego strzał broni świetnie bramkarz gości.

To mógł być kluczowy moment…Do szatni schodzimy jednak remisując 1-1.

Druga połowa to znów wielkie emocje i ambitna gra obydwu drużyn. Więcej jakości i spokoju zachowują zawodnicy ze Skórzewa, którzy najpierw po rzucie karnym wychodzą na prowadzenie a w końcówce po kontrataku i świetnym przerzucie trafiają do siatki po raz trzeci. Do końca mimo ambitnej gry nasi zawodnicy nie byli w stanie doprowadzić do korzystnego rozstrzygnięcia. Brawo za walkę i dobry mecz dla obu zespołów! Szkoda punktów bo dziś były w zasięgu naszej drużyny, lecz to Canarinhos był o dwa gole lepszy i to on mógł świętować wygraną.
Głowy do góry chłopaki! Do końca cztery mecze , a dobra praca jaką wykonujecie w ostatnim czasie i takie zaangażowanie jak dziś pokazuje, że stać nas na dobrą i miejmy nadzieję skuteczna grę!
Z podniesionym czolem Korona zawsze zespołem!!!

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź