Gala i Bal Korony Zakrzewo 2017 za nami!

Gala i Bal Korony Zakrzewo 2017 za nami!

A wśród nich zaliczyć należy w sekcji piłki nożnej awans juniorów młodszych do I ligi WZPN gdzie Koroniarze rywalizowali z takimi zespołami jak Lech Poznań czy lokalny rywal Canarinhos Skórzewo. Nasi młodsi Koroniarze uczestniczyli w licznych turniejach gdzie szlifowali swój charakter sportowy. Były również indywidualne sukcesy w sekcji piłki nożnej jak powołanie do reprezentacji kadry Wielkopolski Jagody Cyraniak.
W sekcji szachów do największych sukcesów należy zaliczyć IV miejsce w szachach szybkich oraz VI miejsce w szachach błyskawicznych Olgierda Tadycha w Mistrzostwach Polski Juniorów. Ponadto złoto – Huberta Niemier C14 srebro – Kamila Chaczyńskiego C12 oraz brąz – Szymona Tadycha C12 w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów.
Jeśli chodzi o sukcesy sekcji koszykówki to pragniemy podkreślić, że Korona Zakrzewo nie ma sobie równych w lidze minikoszykówki chłopców rocznik 2005-2006 w Wielkopolsce gdzie w trwającym sezonie wygrała wszystkie mecze w swojej grupie.
Korona Zakrzewo w 2016 roku dbała również o rozwój kadry trenerskiej naszego Klubu czego przykładem była organizacja warsztatów z trenerem Młodzieżowej Reprezentacji Polski czy też warsztaty szkoleniowe z trenerem Alanem Nixonem
z Irlandii w ramach współpracy z organizacją „Athletes In Action”
W 2016 roku Korona Zakrzewo wkroczyła w nowy obszar działalności jakim była działalność artystyczno-kulturalna. I tak dzięki wsparciu finansowemu Gminy Dopiewo, Korona Zakrzewo zorganizowała w drugim półroczu 2016 roku warsztaty teatralno-ruchowe, które zakończone zostały przedstawieniem dla najbliższych.
Korona Zakrzewo w poprzednim roku nie samym sportem żyła. I tak w miesiącu wrześniu zorganizowany został „Festyn Korony” na który zaproszenia przyjęli Prezes WZPN Paweł Wojtala oraz V-ce Prezes WZPN Andrzej Juskowiak. Nie mogło oczywiście zabraknąć przedstawicieli Gminy Dopiewo z Zastępcą Wójta Pawłem Przepiórą na czele. Tradycyjnie już nasz festyn odwiedził trener Młodzieżowej Reprezentacji Polski Marcin Dorna. Pokazy ratownicze OSP oraz inauguracja I ligi Juniorów Młodszych Ligi WZPN stały się najważniejszym punktem programu festynu.
11 listopada Korona Zakrzewo włączyła się w organizację „Marszu Niepodległości” lasami zakrzewskimi do grobów pomordowanych Wielkopolan w czasie II Wojny Światowej. Była to doskonała okazja, aby w rocznicę odzyskania niepodległości zapoznać się z tak bliskim dla wielu miejscem a ukrywającym cały czas tajemnice okresu wojennego.
W czasie Gali po raz trzeci przyznano statuetki „Przyjaciel Korony Zakrzewo”. Jest to wyjątkowa forma podziękowania wyróżnionym za wkład i zaangażowanie w rozwój Korony Zakrzewo. W tym roku w kategorii „Rodzice” wyróżniono Michała Jankowskiego.
W kategorii podmiot wspierający wyróżniono firmę Mondi sp. z o.o. Poznań. Nadano również specjalne wyróżnienie „Przyjaciel Korony Zakrzewo” Trenerowi Młodzieżowej Reprezentacji Polski Marcinowi Dornie.
Serdecznie dziękujemy wyróżnionym za ich wkład i pomoc w rozwoju naszego Klubu.
Nie zabrakło również podziękowań dla podmiotów wspierających działalność klubową a wśród nich są:
Gmina Dopiewo
Bank Spółdzielczy Duszniki Oddział w Skórzewie
Linteli sp. z o.o.
MPI S.C.
Mondi Poznań sp. z o.o.
Cagen
Reha Clinik
Marmite
Timac Agro
A po Gali zakończonej toastem za pomyślność Korony Zakrzewo rozpoczął się Bal w czasie którego była szansa na dobrą zabawę na parkiecie Sali Lustrzanej Pałacu Biedrusko przy jakże energetycznej muzyce zespołu Czysta Energia.
Dziękujemy serdecznie firmie Linteli oraz MPI S.C. za wsparcie finansowe w organizacji Balu.

Galeria zdjęć

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź