Korona wygrywa „Ligę Europy”

Korona wygrywa „Ligę Europy”

beko turniej 2 Ciekawa formuła turnieju spowodowała wielkie emocje wśród uczestników. Pierwszego dnia kapitanowie poszczególnych drużyn rozlosowali grupę A i B. Nasi koroniarze zagrali mecze każdy z każdym z takimi zespołami jak:

1. Przemysław Poznań (1:1)

2. KS Luboński (0:1)

3. SPN Szamotuły (1:2)

4. UKS Złoci Złotkowo (1:0)

5. Złota Akademia Beko (3:2)

Pierwszy dzień rozgrywek przyniósł nam 7 punktów i 3 miejsce w swojej grupie. Chłopcy zagrali bardzo dobre zawody, do drugiego miejsca i występu w Lidze Mistrzów zabrakło nam 1 bramki, remisu z Szamotułami. Tym samym w niedziele przyszło nam rywalizować w Lidze Europy z takimi zespołami jak: 

1. Rokita Rokietnica (2:1)

2. Przemysław Poznań (2:1)

3. Drużyna Beko (3:2)

beko turniej 3Komplet 3 zwycięstw i 9 punktów przyniósł nam zwycięstwo w Lidze Europy i wielką frajdę zarówno na boisku jak i po za nim. Drużyna Młodzików grała w tym turnieju bardzo spokojnie, mądrze i z wielką ambicją. Celem szkoleniowym było przetarcie się w rywalizacji ze starszymi chłopcami z którymi nasi zawodnicy walczyli bardzo dzielnie. Gole dla Korony zdobywali: Leszek Napieralski, Kacper Wojtan, Jakub Wasilewski, Piotrek Żurek, Wiktor Konecki, Jan Popowski x2, Ignacy Mamys x2 i Dawid Bocheński x4. Drużyna Młodzików w 2016r. rozegra jeszcze jeden Halowy Turniej tym razem w swoim roczniku w Dusznikach Wielkopolskich 18 grudnia br. 

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź