V Miejsce Żaków na turnieju RedBox w Suchym Lesie

V Miejsce Żaków na turnieju RedBox w Suchym Lesie

Pierwsze mecz fazy grupowej rozegraliśmy z UKS Talent Poznań. Nasz zespół zwyciężył 2:1 po dwóch bramkach Bartka Krasowskiego. Przewaga naszego zespołu była w tym meczu bardzo duża, a wynik był najniższym wymiarem kary dla przeciwników. Kolejne spotkanie to rywalizacja z Sokołem Pniewy. Przez pierwsze minuty przewagę miał zespół z Pniew, ale gdy już Koroniarze doszli do głosu to nie schodzili z połowy Sokoła. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. W trzecim meczu fazy grupowej zmierzyliśmy się z gospodarzami turnieju drużyną RedBox Suchy Las. Po bramce Szymona Jahnza objęliśmy prowadzenie 1:0. Proste błędy i brak komunikacji w obronie sprawiły, że gospodarze turnieju szybko wyrównali, a po chwili objęli prowadzenie. Jednak na osiem sekund przed końcem spotkania świetne podanie z autu Bogusia do wbiegającego Bartka i Koroniarze wyrównują na 2:2. Fenomenalna walka naszych chłopców do ostatnich sekund przyniosła oczekiwany rezultat. W ostatnim meczu fazy grupowej rozegraliśmy z zespołem RedBox Katowice. Pomimo dobrego początku, kiedy to bramkarz w fenomenalny sposób obronił strzał Bogusia nasza drużyna nie potrafiła pokonać bramkarza z Katowic. RedBox natomiast dwukrotnie umieścił piłkę w naszej bramce i tym samym przegrywamy 0:2.
Ostatecznie w fazie grupowej nasza drużyna zajęła trzecie miejsce wyprzedzając UKS Talent Poznań i RedBox Suchy Las, a ustępując zespołom RedBox Katowice i Sokołowi Pniewy.
Collage Fotor1Naszemu zespołowi przyszło więc stoczyć bój o piąte miejsce w turnieju z drużyną Błękitni Wejcherowo.
Koroniarze jako pierwsi strzelili bramkę w tym meczu. Bogumił Jakubczak odebrał piłkę obrońcy i pięknym strzałem w długi róg pokonał bramkarza Błękitnych. Drużyna z Wejcherowa potrafiła odpowiedzieć i strzelając dwie bramki w krótkim odstępie czasu objęła prowadzenie. Nasi zawodnicy się jednak nie poddali i Bartek strzałem z rzutu wolnego doprowadził do wyrównania.
Mecz zakończył się wynikiem 2:2 i o zwycięstwie musiały zadecydować rzuty karne.
Dopiero po siedmiu seriach ze zwycięstwa mogli się cieszyć Koroniarze. Pewnie wykonane rzuty karne przez Bartka, Bogusia, Szymona, Wiktora oraz Kazia dały naszemu zespołowi powody do ogromnej radości.
Pierwsze miejsce zdobył zespół Sucharów Suchy Las, który bez większych problemów odprawił z kwitkiem wszystkich rywali.
Ogromne brawa dla całej drużyny, która dzielnie walczyła podczas niedzielnego turnieju, a dobra gra pozwoliła nam zająć dobre piąte miejsce. Koroniarze w turnieju przegrali tylko jedno spotkanie, trzykrotnie zremisowali i jeden raz wyszli zwycięsko z meczu podczas regulaminowego czasu gry.
Już w najbliższą niedzielę kolejne zmagania zawodników z rocznika 2008, tym razem podczas Gand Prix w Dopiewie.
W turnieju zagrali : Jankowski Wiktor, Bartosz Krasowski, Kacper Garczyński, Szymon Jahnz, Patryk Pięczka, Bogumił Jakubczak, Iga Wasilewska, Antoni Nierzwicki, Kazimierz Maciołek
Brawo Koroniarze !!!

{youtube}QYQkCYXsL10{/youtube}

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź