Gala oraz Bal Korony Zakrzewo 14.1.2017

Gala oraz Bal Korony Zakrzewo 14.1.2017

(warto przypomnieć sobie te chwile :Gala i bal 2016 ) 

Na miejsce Gali oraz Balu wybraliśmy ponownie neorenesansowy Pałac w Biedrusku który swoim niepowtarzalnym klimatem sprawi, że wieczór ten długo pozostanie w naszej pamięci ( www.zamekbiedrusko.pl/galeria ).

Uroczysta Gala odbędzie się w sali lustrzanej Pałacu w Biedrusku 14.01.2017 roku, początek o godzinie 19.00. Bezpośrednio po Gali rozpocznie się Bal Korony który potrwa do „białego rana”. W czasie Balu przygotowaliśmy dla Państwa szereg atrakcji w tym aukcje atrakcyjnych przedmiotów i pamiątek z których dochód przeznaczony będzie na cele statutowe Stowarzyszenia Klub Sportowy Korona Zakrzewo. Zachęcamy Państwa do oferowania przedmiotów lub usług aukcyjnych (propozycje aukcyjne proszę zgłaszać na adres mailowy: [email protected])
Gala oraz Bal dedykowany jest dla rodziców i opiekunów naszych Koroniarzy ale również dla bliskich i znajomych których chcecie Państwo zaprosić.

Zgłoszenia przyjmujemy do 05.01.2017 roku. Zgłoszenia chętnych proszę kierować na adres: [email protected] W treści maila proszę podać imię i nazwisko uczestnika Balu oraz kontakt telefoniczny. Bawić się będziemy przy stolikach 10-osobowych. Ci z Państwa którzy zechcą określić z kim chcieliby usiąść przy stoliku proszę o informację mailową przy zgłoszeniu.
Koszt balu 120 zł od osoby. Płatność za udział w balu należy realizować przelewem do dnia 09.01.2017 roku na konto Korony Zakrzewo rachunek nr 23 9072 0002 2007 0703 7784 0001. W tytule przelewu proszę podać: Darowizna na cele statutowe – imię i nazwisko osób biorących udział w balu.

W ramach ceny biletu gwarantujemy przepyszne potrawy oferowane przez szefa kuchni Pałacu (w tym: obiad o godz. 20.00, ciepły posiłek po północy, zimne przekąski, deser, napoje ciepłe i zimne, szampan), muzykę na żywo – zespół „Czysta Energia” który przygrywał na ostatnim balu, przepiękne wnętrza pałacu no i oczywiście wspólne towarzystwo. W cenę balu nie są wliczone napoje alkoholowe (z wyjątkiem szampana) jednakże w Pałacu dostępny będzie barek z alkoholami (po atrakcyjnych nie wygórowanych cenach).
Jeśli Państwo bezpośrednio po balu chcą przedłużyć pobyt w Pałacu, przygotowana została specjalna oferta dla gości Korony Zakrzewo w cenie 160 zł od pokoju hotelowego (w cenę wliczone jest śniadanie. doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00, 14.01.2017 i kończy o godz. 14.00 dnia następnego). W przypadku zainteresowania ofertą hotelową proszę w mailowym zgłoszeniu udziału dodać informację dotyczącą rezerwacji pokoju.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź