Współpraca z Reha Clinic

Współpraca z Reha Clinic

Nasza współpraca realizowana będzie w dwóch obszarach:
– zajęcia z zawodnikami sekcja piłki nożnej – obecnie ORLIK E1 (dodatkowa jednostka treningowa, której celem jest usprawnianie funkcjonalne młodych zawodników). Trening przepełniony ćwiczeniami koordynacyjnymi, stabilizującymi oraz funkcjonalnymi, a wszystko po to, aby być jeszcze bardziej sprawnym i lepiej poruszać się po boisku piłkarskim. Zajęcia odbywają się w Reha Clinic przy ul. Janiny Omańkowskiej 46 w Poznaniu.
– opieka specjalistyczna (ortopedyczna i rehabilitacyjna) w zakresie odniesionych kontuzji treningowych i meczowych wszystkich sekcji sportowych Korony Zakrzewo.
Kadra Reha Clinic w tym obszarze ma duże doświadczenie praktyczne. Od kilku lat wspiera poznańską drużynę futbolu amerykańskiego Kozły Poznań, a fizjoterapeuta Filip Olejnik jest członkiem sztabu medycznego Reprezentacji Polski Futbolu Amerykańskiego. W 2015 roku fizjoterapeuci opiekowali się Reprezentacją Polski Timbersport­’s podczas Mistrzostw Świata w Poznaniu. Ponad to w Reha Clinic usprawniał się Nobuaki Kanazawa, wielokrotny Mistrz Karate Shotokan – 7 dan, syn legendarnego Hirokazu Kanazawy założyciela Shotokan Karate International Federation, który w 2015 roku przyleciał do Poznania na zaproszenie jednej z poznańskich szkół karate. Poznańska sekcja SKIF do dnia dzisiejszego współpracuje z Reha Clinic.

Główny cel współpracy:
Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na specjalistyczną opiekę medyczną, chcieliśmy stworzyć platformę informacyjną dla rodziców, aby mogli otrzymać teoretyczne wsparcie w zakresie rehabilitacji i ortopedii w momencie odniesienia kontuzji przez ich dzieci, a sami zawodnicy mogli przejść profesjonalną rehabilitację.

Pomoc dla rodziców:
Gdzie się udać w pierwszej kolejności, ortopeda chirurg czy fizjoterapeuta?
Jakie badania wykonać?
Jak będzie przebiegać leczenie czy terapia?
Ubezpieczenie

Pomoc dla zawodnika:
podczas poniesionej kontuzji pełna i profesjonalna terapia i rehabilitacja
W związku z powyższym Zarząd Korony Zakrzewo wprowadza następującą procedurę (dla Rodziców chcących skorzystać z naszej oferty współpracy) czynności związanych z opieką nad kontuzjowanym zawodnikiem Korony Zakrzewo:
1. Z chwilą kontuzji zawodnika Korony Zakrzewo Rodzic nawiązuje kontakt
z koordynatorem Korony Zakrzewo Kubą Górczakiem (tel. 517495415), przekazując dane zawodnika (imię i nazwisko, sekcję oraz grupę treningową zawodnika a także kontakt telefoniczny Rodzica/opiekuna).
2. Koordynator Kuba Górczak zgłasza potrzebę wizyty w Reha Clinic.
3. Przedstawiciel Reha Clinic nawiązuje kontakt z Rodzicem/opiekunem zawodnika w celu uzgodnienia terminu wizyty.
a) W ramach pierwszej wizyty Reha Clinic oferuje DARMOWĄ konsultację i wytyczne terapeutyczne, które będzie można uzyskać podczas diagnozy.
b) Jeżeli będzie wskazanie do rehabilitacji, Reha Clinic udzieli 50% zniżki na wszystkie zabiegi terapeutyczne.
c) Jeżeli zawodnik będzie korzystał z polisy ubezpieczeniowej, Reha Clinic przeprowadzi całą procedurę terapeutyczną w formie bezgotówkowej do kwoty wartości ubezpieczenia.

Ze sportowym pozdrowieniem
KS Korona Zakrzewo

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź