Juniorzy przywożą trzy punkty z Kostrzyna!

Juniorzy przywożą trzy punkty z Kostrzyna!

Lepiej w tym odnaleźli się gospodarze, którzy wykorzystali rzut karny i doprowadzili do wyrównania. Dopiero w końcówce pierwszej połowy odzyskujemy spokój i nasza gra wygląda znacznie lepiej. W przerwie trenerzy zwrócili uwagę na kilka rzeczy, które wyraźnie szwankowały. IMG 6687Brakowało zwłaszcza zaufania do siebie w poczynaniach naszej drużyny. Wszyscy wzięli sobie uwagi do serca bo druga połowa to wreszcie dobra gra całego teamu. Już po kilku minutach fantastyczne podanie Dawida i Makos w świetnym stylu zdobywa gola na 2-1! Chwilę później rzut rożny, wybicie obrońcow Lechii do piłki dopada wracajacy do gry po kontuzji Jasina i strzałem z ponad 30 metrow trafia w okienko!!! Gol stadiony swiata! Brawo za decyzję! Korona przyspiesza i po chwili Miki fantastycznym uderzeniem zdobywa swoją drugą bramkę. Ostatnie minuty to nieodpowiedzialne zachowanie naszych zawodników, które zakończyło się drugą żółtą kartką naszego bramkarza. Limit zmian wykorzystany. Do bramki wchodzi Fali i pokazuje że jest prawdziwym kapitanem i mimo kilku szans gospodarzy zachowuje czyste konto! W końcówce tracimy Igora za niesportowe zachowanie. IMG 6688Rozmowa wychowawcza już odbyta i mamy nadzieję że takie zachowanie to tylko wypadek przy pracy. Zespół na szczęście zachowuje spokoj i niczym wytrawny bokser zadaje kolejny cios. Piękna akcja i Seba atomowym strzałem ustala wynik spotkania 5-1! Brawo zespół! Plus za drugą połowę, mądrość w grze i odwagę przy strzałach z dystansu! Teraz praca na treningach i w piątek ostatnia kolejka. Naszym rywalem będzie drużyna UKS Śrem.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź