Juniorzy zwycięzcy w meczu z Koziołkiem Poznań!

Juniorzy zwycięzcy w meczu z Koziołkiem Poznań!

Najlepszą okazję przestrzelił Seba po pięknej akcji całego zespołu, trafiając w poprzeczkę. Jednak chwilę później rehabilituje się wykorzystując podanie Igora i pokonuje bramkarza w sytuacji sam na sam.

kor koz2Niestety po kilku minutach goście wykorzystują kontrę i tracimy gola. Odpowiedź naszego zespołu była błyskawiczna. Bartek zagrywa prostopadle do Mikiego a ten z dużym sprytem pokonuje golkipera i wyprowadza nas na prowadzenie. Druga polowa to kolejne ataki Korony. Po dośrodkowaniu w pole karne Ciecier pięknym „szczupakiem” umieszcza piłkę w okienku bramki Koziołka. kor koz3Zamiast wykorzystać kolejne okazje wystawiliśmy na próbę nerwy naszych kibiców. Goście po jednej z akcji i faulu obrońcy w polu karnym stają przed szansą na kontaktowego gola. Na szczęście na posterunku jest Jędrzej, który w świetnym stylu broni strzał! Brawo! Kolejne minuty to dobre okazje, jednak bez powodzenia. Koniec meczu i zwycięstwo 3-1. Brawo zespół za coraz lepszą grę, co dowodzi że praca treningowa idzie w dobrym kierunku. Trenerzy Łukasz i Darek uśmiechnięci, a zespół odtańczył wreszcie radosny taniec po zwycięskim boju.

kor koz1Warto wspomnieć że w ubiegłym tygodniu swoją radą i doświadczeniem wspierał nas w czasie treningów trener i ikona Lecha Poznań Jarosław Araszkiewicz. Jego cenne uwagi i podpowiedzi z pewnością dodały pewności naszej drużynie. Cieszymy się, że współpraca będzie kontynuowana!

Za tydzień wyjazd do Kórnika i walka o kolejne ligowe punkty.

Z podniesionym czołem Korona zawsze zespołem!

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź