Porażka trampkarzy z Huraganem

Porażka trampkarzy z Huraganem

Prawym skrzydłem przedarł się jeden z zawodników gości i mocnym strzałem pokonał naszego bramkarza. Dwie minuty później Huragan podwyższył prowadzenie, gdy w sytuacji sam na sam z Hubertem znalazł się napastnik gości i pewnie umieścił piłkę w siatce. Nasi zawodnicy pozwolili gościom strzelić jeszcze jednego gola do szatni, która kompletnie przybiła Koroniarzy. Po przerwie Koroniarze wychodzą na boisko z wiarą, że są w stanie odmienić losy spotkania i od początku starają się zaatakować rywali. Po akcji prawym skrzydłem Młynka w środku pola karnego strzał próbował oddać Izi, ale został zablokowany i mieliśmy tylko rzut rożny. W 53 minucie meczu po prostopadłym podaniu Tomka urwał się Młynek, zagrał piłkę w poprzek bramki, a tam pewnie spokojnym strzałem piłkę w bramce umieścił debiutujący w barwach Korony Michał Kornowicz. Gdy wydawało się, że nasi zawodnicy pójdą za ciosem, brak koncentracji spowodował utratę kolejnej bramki. Po długim dośrodkowaniu w nasze pole karne, pozostawiony bez opieki zawodnik gospodarzy przyjmuje piłkę i uderza nie do obrony podwyższając na 1:4. Dwie minuty później kolejny cios i 1:5. U naszych zawodników widoczne duże zmęczenie, ale bardzo krótka ławka rezerwowych nie pozwoliła na zmiany personalne i zmiany przebiegu meczu. W ostatniej minucie meczu po rzucie rożnym tracimy bramkę, 1:6 i Koroniarze na łopatkach. 

Ciężko powiedzieć cokolwiek, bo wynik nie jest adekwatny do przebiegu meczu jednak szkolne błędy pozwoliły gościom na tak okazałe zwycięstwo. Do utraty pierwszej bramki mecz bardzo wyrównany, a później wszystko runęło. Przed nami dużo pracy, aby w kolejnym meczu nasza niezła gra zakończyła się lepszym wynikiem niż w dwóch pierwszych kolejkach.

W meczu zagrali : Hoffmann Hubert, Wiśniewski Jakub, Walenczewski Jakub (C), Górny Tymoteusz, Ferens Kamil, Wiąz Wiktor, Pietryga Tomasz, Oliński Bartosz, Kornowicz Michał, Młynarczyk Krzysztof, Izydorczyk Maciej oraz Wasielewski Jakub

Brawo dla zawodników za wielkie zaangażowanie i walkę o każdą piłkę ! Z podniesionym czołem Korona zawsze zespołem !

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź