Sokół zestrzelony w Pniewach

Sokół zestrzelony w Pniewach

Poziom gry naszych piłkarzy, którzy podeszli do tego spotkania w lekceważący sposób był fatalny. Pomimo tego, że spotkanie zakończyło się wynikiem 0:18 dla Koroniarzy to chyba nikt z tego spotkania nie był zadowolony, począwszy od kibiców, a na zawodnikach i trenerze kończąc. Brak składnych akcji, indywidualizm i samolubność naszych piłkarzy była przerażająca. Koroniarze zamiast grać zespołowo i spokojnie rozgrywać piłkę chcieli chyba zrobić zawody między sobą kto więcej bramek w tym meczu strzeli. Mnóstwo niepotrzebnych pojedynków indywidualnych, brak wyjścia na pozycję oraz jakiejkolwiek dyscypliny taktycznej w defensywnej formacji spowodował, że tego meczu nie chciało się oglądać. Liczba odgwizdanych spalonych w tym meczu była absurdalna. Po spotkaniu nie było radości z wyniku, ale tylko złość z powodu tego jak nasz zespół zaprezentował się na tle rywala, który przez cały mecz grał w osłabieniu.
Mecz ten jest już historią i trzeba jak najszybciej o nim zapomnieć.
Czas wziąć się do roboty Koroniarze, aby nikt więcej nie musiał oglądać takiego nieładu, chaosu i nieporadności w naszych poczynaniach.Kolejne spotkanie naszej drużyny odbędzie się dopiero 08.05 o godz. 10:30, więc te trzy tygodnie treningów Koroniarze muszą maksymalnie wykorzystać i z pełnym zaangażowaniem przystępować do każdego zadania na treningu, aby więcej taka sytuacja jak w sobotę już nie miała miejsca.
Skład : Nowacki Michał, Ferens Kamil, Walenczewski Jakub (C), Górny Tymoteusz, Spiralski Antoni, Dorna Miłosz, Wiąz Wiktor, Pietryga Tomasz, Słowik Kacper, Oliński Bartosz, Izydorczyk Maciej, Hoffmann Hubert, Młynarczyk Krzysztof, Obuchowska Patrycja, Konior Kacper

{youtube}98Kkaqt1KAs{/youtube}

0:1 2′ Izydorczyk (asysta Pietryga)

0:2 6′ Izydorczyk (asysta Oliński)

0:3 9′ Dorna (asysta Pietryga)

0:4 10′ Pietryga

0:5 16′ Dorna (asysta Słowik)

0:6 18′ Ferens (asysta Młynarczyk)

0:7 24′ Młynarczyk

0:8 27′ Młynarczyk (asysta Wiąz)

II połowa

0:9 1′ Pietryga (asysta Ferens)

0:10 2′ Oliński (asysta Wiąz)

0:11 Pietryga (asysta Ferens)

0:12 11′ Izydorczyk

0:13 13′ Oliński (asysta Słowik)

0:14 14′ Dorna

0:15 20′ Walenczewski (asysta Pietryga)

0:16 22′ Młynarczyk

0:17 25′ Górny (asysta Słowik)

0:18 30′ Walenczewski (k)

{oziogallery 505}

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź