Relacja z obozu w Twardogórze

Relacja z obozu w Twardogórze

Zabawa na basenie była przednia, a wszyscy wracali do ośrodka jeszcze bardziej zmęczeni niż mogliby się tego spodziewać. Po kolacji odbyła się zabawa integracyjna, w której zawodnicy wymieniali się między sobą informacjami i jeszcze lepiej poznawali. Po ciężkim dniu pełnym wrażeń zawodnicy szybko zasnęli, a trenerzy mogli spokojnie zaplanować treningi i  atrakcje na kolejny dzień obozu.

{youtube}kEwAlQcqPPs{/youtube}

Dzień 4

Wtorek rozpoczął się spokojnie. Po śniadaniu grupa odbyła dwugodzinny trening techniczny, po którym udała się do sklepu. Po obiedzie nastąpiła znana zawodnikom cisza poobiednia. Popołudnie ponownie zaczęło się od treningu. Tym razem zawodnicy uczestniczyli w konkursach „Turbo Kozak”. Wszystko to dlatego, iż od godz. 17 zaczynały się mecze towarzyskie z miejscowymi drużynami z Twardogóry. Pierwszy mecz rocznika 2005/06 zakończył się zwycięstwem 8:6. Bramki zdobywali : Dawid Rutkowski, Nikodem Olejnik, Piotr Barszczewski, Jan Kryczka, Jan Konopa oraz Wiktor Górny. W całym meczu emocji nie brakowało i mogło podobać się wszystkim obserwatorom. Drugi mecz także był wyrównany, lecz w samej końcówce to koroniarze pokazali wyższość nad rywalem zdobywając w niespełna 5 minut – 5 bramek.Mecz zakończył wynikiem 9-4. Na listę strzelców wpisali się m.in. Wojtek Badora, Dawid Bocheński , Alan Nowak, Leszek Napieralski i Ignacy Mamys. Po rozegranych meczach kontrolnych zawodnicy udali się na kolację, a następnie na oficjalne losowanie rundy pucharowej turnieju FIFA 16. Na zakończenie dnia odbyła się znana wszystkim zabawa „poszukiwanie trenerów”. Koroniarzom jak zawsze nie udało się odnaleźć trenera Marcina, który niemal godzinę spokojnie przeleżał na scenie hali widowiskowo-sportowej. Po zakończeniu zabawy wszyscy udali się do swoich pokoi na zasłużony odpoczynek.

 Dzień 3

Zrzut ekranu 2016 01 19 o 08.53.42Poniedziałek dla zawodników Korony był kolejnym bardzo ciekawym i pełnym emocji dniem. Po zjedzeniu śniadania i porannym treningu Koroniarze wybrali się na lodowisko, gdzie próbowali swoich sił w jeździe na łyżwach oraz grze w hokeja. Jednym jazda szła całkiem dobrze, a inni na lodowisku częściej leżeli niż stali ;)Po powrocie do ośrodka i zjedzeniu obiadu wszyscy udali się na zasłużony odpoczynek. Po wypoczynku wszyscy udali się na wspólne świętowanie urodzin Wiktora Koneckiego.

Dziś jednak zamiast pizzy zawodnicy skosztowali pyszny tort. Na popołudniowym treningu Koroniarze doskonalili rozgrywanie fragmentów gry, a mianowicie 2×1 i 3×2. Dzień zakończył się kolacją i dalszymi rozgrywkami w turnieju FIFA 16. Atmosfera w drużynie podczas treningów jak i całego obozu jest wyśmienita, a nasi zawodnicy wyśpiewują nawet piosenki dla nowo poznanych Twardogórskich dziewczyn.

{youtube}HJB6eQKW0zQ{/youtube}

Przed nami jeszcze cztery dni obozu, a już jutro Koroniarzy czeka pierwszy sparing z miejscową drużyną „Lotnik”Twardogóra.

 

Dzień 1&2

Zrzut ekranu 2016 01 18 o 09.34.04

 Dnia 16.01.2016r zawodnicy Korony Zakrzewo rocznik 2004,2005 i 2006 rozpoczęli obóz przygotowawczy do rundy wiosennej w Twardogórze. Zawodnicy oraz trenerzy w ośrodku zameldowali się około godziny 12. Po rozpakowaniu wszystkich rzeczy w swoich pokojach zawodnicy zostali oprowadzeni po ośrodku i udali się na obiad.

O godzinie 14 wszyscy spotkali się na wspólnym treningu, na którym zawodnicy podzieleni na zespoły rozegrali turniej. Po treningu wszyscy udali się na kolację. Odprawa obozowiczów na której został przedstawiony regulamin obozu oraz główne zasady obowiązujące zawodników odbyła się o godzinie 19:00. Na odprawie odbyło się również losowanie grup w turnieju FIFA 16. Dzień zakończył się pierwszymi konkursami piłkarskim oraz rozpoczęciem zmagań w turnieju na konsoli.Drugi dzień obozu Koroniarze rozpoczęli od śniadania po którym udali się na trening. Koordynacja ruchowa, oraz gry 1×1 były elementami nad którymi skupiali się zawodnicy Korony. Na godzinę 11:30 cały zespół wybrał się na mszę świętą do kościoła w Twardogórze. Po obiedzie, zespół wziął udział w kolejnym treningu na którym realizowane były gry 5×5. Po treningu na zawodników czekała niespodzianka, a mianowicie wszyscy udali się do pobliskiej pizzerii aby uczcić urodziny Wojtka Badory. W pizzerii w obecności gości drużyna wyśpiewała swojemu koledze głośne 100 LAT !!!O godzinie 17 rozpoczął się występ kabaretu HRABI na którym Koroniarze bardzo miło spędzili czas. Po kolacji zawodników czekały kolejne zmagania w turnieju FIFA 16. Dla chętnych zawodników odbyła się jeszcze jedna jednostka treningowa, a pozostali oglądali mecz naszych piłkarzy ręcznych z Macedonią lub uwielbiane przez wielu naszych zawodników Gwiezdne Wojny III – Zemsta Sithów.

Korona Zakrzewo

{youtube}eWGw4DcKJGw{/youtube}

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź