Weekendowe zmagania turniejowe Koroniarzy

Weekendowe zmagania turniejowe Koroniarzy

Zdobyte doświadczenie z pewnością zaprocentuje w kolejnych turniejach, tym bardziej, że większość zawodników to chłopcy z rocznika 2006, a turniej przeznaczony był dla roczników 2005 i młodszych. Tym bardziej slowa uznania za walkę i dobrą grę. Za nami znalazły się tak uznane drużyny jak Canarinhos Skórzewo czy KS Warta Poznań.

Kolejnośc końcowa:

1. Football Academy Leszno 2005

2. KKS Kalisz

3. UKS Mondi Grom Dopiewo

4. KS Górnik Konin I

5. UKS Concord Murowana Goślina

6. KS Korona Zakrzewo

7. KS Canarinhos Skórzewo

8. KS Warta Poznań

9. Football Academy Leszno 2006

10. KS Górnik Konin II

Czasu na odpoczynek nie bylo za wiele bowiem już następnego dnia Orliki gościły we Wronkach na turnieju Błękitni Cup. Faza grupowa niezbyt udana dla naszych podopiecznych i w drugiej fazie rozgrywek zagraliśmy w „Lidze Europy”. Przez ten etap idziemy jak burza i zajmujemy I miejsce wyprzedzając drużyny: Chemik Gorzów, Noteć Czarnków, Radwan Lubasz i Wartę Międzychód.

zak dopiewo1W niedzielę do gry w Grand Prix przystąpiły Żaki starsze. Na prośbę organizatora wystawiliśmy dwie drużyny Korona I i Korona II. Nasze drużyny pod wodzą trenera Jakuba dzielnie stawiały czoła naprawdę bardzo dobrym zespołom. Trener dawał szansę gry wszystkim powołanym, a w bramce debiutowali kolejni zawodnicy. Ostatecznie zajmujemy miejsca 8-9 i do kolejnego turnieju z cyklu Grand Prix przystępować będziemy z mocnym postanowieniem walki o najwyższe lokaty.

Końcowa klasyfikacja:

1. KKS 1922 Lechia Kostrzyn

2. DAP Chrobry Gniezno

3. Football Academy Leszno

4. UKS Energetyk Junior Gryfino

5. UKS 2007 Lusowo

6. MKS Przemysław Poznań

7. KS Canarinhos Skórzewo

8. KS Korona Zakrzewo I

9. KS Korona Zakrzewo II

10. MKS Niepruszewo

Już za tydzień, w sobotę 19 grudnia Turnieje i mecze pokazowe w ramach KORONA CUP 2015 i turniej w Luboniu z udziałem rocznika 2006. Zapraszamy do aktywnego udziału i kibicowania!

 {oziogallery 488}

 

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź