Zaproszenie na uroczystą Galę i Bal Korony Zakrzewo

Zaproszenie na uroczystą Galę i Bal Korony Zakrzewo

Uroczysta Gala rozpocznie się w sali lustrzanej Pałacu w Biedrusku 24.01.2015 roku o godzinie 18.00. Bezpośrednio po Gali rozpocznie się Bal Korony który potrwa do „białego rana”. W czasie Balu przygotowaliśmy dla Państwa szereg atrakcji w tym aukcje atrakcyjnych przedmiotów i pamiątek z których dochód przeznaczony będzie na cele statutowe Stowarzyszenia Klub Sportowy Korona Zakrzewo.

Gala oraz Bal w pierwszej kolejności dedykowany jest dla Rodziców i opiekunów Naszych Koroniarzy, następnie zaś dla Waszych bliskich i znajomych których chcecie Państwo zaprosić. Zgłoszenia wyłącznie dla Rodziców i opiekunów Koroniarzy przyjmujemy do 28.12.2014 roku, po tej dacie otwieramy listę dla wszystkich, którzy w klimacie Korony chcą zakosztować dobrej zabawy. Listę zgłoszeń zamykamy 13.01.2015 roku (lub w chwili wypełnienia sali balowej do maksymalnej pojemności). Zgłoszenia chętnych proszę kierować na adres: [email protected]. W treści maila proszę podać imię i nazwisko uczestnika Balu oraz kontakt telefoniczny.

Koszt balu to jedyne 100 zł od osoby. Płatność za udział w balu należy realizować przelewem do dnia 15.01.2014 roku na konto Korony Zakrzewo  rachunek nr 18 1090 1463 0000 0001 1810 0408. W tytule przelewu proszę podać: Bal Korony –  imię nazwisko osoby biorącej udział w Balu. W ramach ceny biletu gwarantujemy przepyszne potrawy oferowane przez szefa kuchni Pałacu (w tym: obiad o godz. 20.00, ciepły posiłek po północy, zimne przekąski, deser, napoje ciepłe i zimne, szampan), muzykę na żywo, przepiękne wnętrza pałacu no i oczywiście wspólne towarzystwo. W cenę balu nie są wliczone napoje alkoholowe (z wyjątkiem szampana) jednakże w Pałacu dostępny będzie barek z alkoholami (po atrakcyjnych nie wygórowanych cenach).

Jeśli Państwo bezpośrednio po balu chcą przedłużyć pobyt w Pałacu, przygotowana została specjalna oferta dla gości Korony Zakrzewo w cenie 160 zł od pokoju hotelowego (w cenę wliczone jest śniadanie, doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00, 24.01.2015 i kończy o godz. 14.00 dnia następnego). W przypadku zainteresowania ofertą hotelową proszę w mailowym zgłoszeniu udziału dodać informację dotyczącą rezerwacji pokoju.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź