Zwycięstwo Trampkarzy

W niedzielę KS KORONA ZAKRZEWO rocznik 2001 przystąpiła do meczu ze SKRĄ OTUSZ o godz. 13:30. Korona już w 1 min. zdobyła bramkę: po podaniu Huberta Makowskiego sytuacji nie zmarnował Kuba Wróbel. W 3 min padła druga bramka -dla odmiany tym razem Kuba asystował Hubertowi. Gdy w 23 minucie Hubert zdobył swoja 2 bramkę wydawało się ze zwycięstwo mamy „w kieszeni”. Niestety kolejne dwie bramki należały do Skry. Najpierw Maciej wykazał się kunsztem bramkarskim i sparował piłkę z rzutu karnego na poprzeczkę, ale zawodnikowi Skry udało się ją dobić. Druga bramka dla Skry padła zupełnie niepotrzebnie po kontrataku . Rzut karny po zagraniu ręką w polu karnym przez przeciwnika z zimna krwią wykorzystał Kuba Wróbel. Do przerwy wynik 4:2 . W drugiej połowie goście uwierzyli w siebie i ruszyli do przodu zdobywając bramkę trzecią bramkę. W 52 min. bramkę dla Korony zdobył Damian Kochański po podaniu Seby Rudnera. W nerwowej końcówce spotkania gościom udało się po raz kolejny umieścić piłkę w naszej bramce. Zawodnikom gratulujemy postawy, wyniku 5:4 i zdobycia 3 punktów.