Rozgrywki w lidze MTS

Rozgrywki w lidze MTS

W sobotę już od 8. rano najmłodsi Koroniarze przystąpili do kolejnych rozgrywek w lidze 3MTS. Mecze jak zwykle rozgrywane w systemie „każdy z każdym”. Naszymi przeciwnikami  byli m.in gospodarze z Tarnowa Podgórnego MTS TARNOWIAK, ORLIK POZNAŃ, oraz LECH POZNAŃ. W każdym meczu padało wiele bramek, a nasi zawodnicy cieszyli się ze zdobytych goli. Jednak największą radość sprawiła im wygrana z LECH POZNAŃ. Za tydzień kolejna dawka emocji oraz radości w Tarnowie Podgórnym.

Tuz po najmłodszych koroniarzach na boisku w Tarnowie Podgórnym zameldowali się ich starsi koledzy z gr C. Koroniarze przy upalnej pogodzie dzielnie spisywali się we wszystkich spotkaniach wygrywając dwa  z nich i przegrywając również dwa. Zwycięstwa nad MTS II Tarnowiak i UKS Lusowo oraz porażki z MTS I Tarnowiak i Sokołem Starołęka pozwoliły zachować Koronie I Zakrzewo drugie miejsce w tabeli. Niestety tym razem frekwencja zawodników uniemożliwiła start drugiej drużyny co zakończyło się walkowerem Korony II.

Wyniki cotygodniowych turniejów można śledzić klikając odpowiednio Liga 4MTS i Liga 3MTS w menu Rozgrywki po prawej stronie.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź