Do grupy B na półmetku sezonu

Do grupy B na półmetku sezonu

Drodzy Koroniarze!

Za nami półmetek rundy wiosennej, chciałbym więc w kilku zdaniach podsumować ostatnie tygodnie wspólnej pracy i nakreślić plan na najbliższy miesiąc. Za nami bardzo udany okres, patrząc na wyniki naszych Młodzików i miejsce w tabeli. Należy pamiętać, że to nie wynik jest sprawą najważniejszą, ale podejście do treningu i każdego meczu, dzięki któremu możliwy jest postęp każdego zawodnika i stałe dążenie do jak najwyższego poziomu zarówno pod względem organizacyjnym i sportowym. Za chwilę koniec roku szkolnego i upragnione wakacje. Nim to nastąpi, ważne wydarzenia w szkole związane z egzaminem czy zakończeniem nauki w podstawówce i przejściem do nowej szkoły. Przed nami również w najbliższych kolejkach ligowych mecze, które miejmy nadzieję pokażą prawdziwą siłę i ducha naszej drużyny, tak by każdy na koniec sezonu mógł z podniesionym czołem spojrzeć na swoją grę i pracę włożoną w rozwój nie tylko naszej, ale całej wielkiej drużyny Korony Zakrzewo.

Kilka spraw na najbliższe dni:

  • w najbliższą niedzielę 1 czerwca, rocznik 2002 wyjeżdża na mecz do Lwówka. Proszę o pomoc przy organizacji wyjazdu na mecz. Zbiórka o godz.10:00 w Lwówku lub przy Aurorze o godz 9.10
  • w poniedziałek 2 czerwca trening w Zakrzewie o 18.00. Niech będzie on dobrą okazją do odstresowania się przed wtorkowym egzaminem
  • we wtorek 3 czerwca ściskamy kciuki za naszych szóstoklasistów piszących tego dnia test kompetencji. Gdy emocje opadną, wyjazd busem na mecz z liderem naszej grupy Obrą Zbąszyń. Zbiórka o godzinie 15.20 przed „Aurorą” w Dąbrówce. Tym razem miejmy nadzieję, że dojedziemy na mecz 🙂 . Powołania w poniedziałek na treningu!
  • w piątek 6 czerwca o godz 19.30 podczas treningu w Przeźmierowie spotkanie z rodzicami, na którym poruszane będą bardzo ważne kwestie dotyczące min. planów związanych z organizacją drużyny i zmian od następnego sezonu, letniego obozu sportowego, treningów w czasie miesięcy wakacyjnych, udziału w turnieju i sparingach, ustalenie dnia zakończenia sezonu, na którym spotkamy się na wspólnym pikniku z całymi rodzinami zawodników. Proszę wszystkich o obecność!

Koroniarze, przed nami finisz sezonu, niech te kilka słów towarzyszy Wam przez najbliższy czas i pomaga w pracy każdego dnia.

Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych. Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego. Musisz mieć wytrwałość i ponad wszystko wiarę w siebie.

Pamiętaj: Razem tworzymy przyszłość – Z podniesionym czołem Korona zawsze zespołem!

Trener

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź