Młodziki znów wygrywają

Młodziki znów wygrywają

Obie drużyny ligowe grupy B rozegrały swoje mecze w Zakrzewie.

Najpierw, zespół 2001 zmierzył się z drużyną TS Gminy Kamieniec. Spotkanie zakończyło się nieprawdopodobnym wynikiem- 12:1 dla gospodarzy.

O godzinie 17:00 swój mecz zagrała drużyna 2002. Zapewne depcząca po piętach Warta Międzychód nie była najłatwiejszym rywalem. W pierwszych pięciu minutach Koroniarze grali kiepsko w obronie i pozwalali na zbyt dużo gościom. Skończyło się to rzutem karnym dla Warty fenomenalnie obronionym przez wracającego po chorobie Michała Nowackiego. Później było już tylko lepiej. Ewidentnie nastawiona na wynik gra gospodarzy opierała się na dalekich wybiciach, które z łatwością przejmowali nasi obrońcy.
Tak gra toczyła się do przerwy. Po przerwie Warta zupełnie osłabła i nie mogąc się przeciwstawić Koroniarzom, próbowała wymusić faule. Dwie bramki dla Korony padły pod koniec meczu. Pierwsza -po znakomitym długim zagraniu Kuby Walenczewskiego i pięknym strzale Patryka Kędziory. Przy drugiej bramce Jasiu Jankowski popisał się zręcznym podaniem między nogami obrońcy, a formalności dopełnił Patryk Kędziora. Korona 2002 wciąż liderem tabeli!

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź