Turniej Żaczków „Piłka moją pasją i zabawą”

Turniej Żaczków „Piłka moją pasją i zabawą”

18.01.2014 nasi najmłodsi zawodnicy wzięli udział w Turnieju Żaczków „Piłka moją pasją i zabawą”. Zapraszamy do obejrzenia galerii, relacja poniżej.

{gallery}photo/turniej-chwialka-18-01-2014{/gallery}

18 stycznia 2014 najmłodsza drużyna „Korony” Zakrzewo z rocznika 2005 i młodsi, uczestniczyła w turnieju piłki nożnej organizowanym przez klub sportowy „Przemysław” Poznań.  W turnieju pod szyldem „Piłka moją pasją” rywalizowało 6 drużyn w systemie każdy z każdym. Największą radość przysporzył naszym zawodnikom mecz z rówieśnikami z Lecha Poznań gdzie nasza drużyna pokazała prawdziwego ducha walki. Cała impreza miała charakter wspólnej zabawy gdzie każdy uczestnik otrzymał dyplom i medal. Brak końcowej klasyfikacji  świadczy o tym, iż najważniejsza w tym wieku jest dobra sportowa zabawa a nie końcowy wynik. Wszyscy kibice stwierdzili wspólnie, że młodzi adepci klubu z Zakrzewa mający najmłodszy skład na turnieju wykazali się dużymi umiejętnościami piłkarskimi i wyjątkową ambicją w grze.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź