od poniedziałku 13 listopada

śr 19.00-20.30 hala Dopiewo ul. Łąkowa
pt 18.00 – 19.30 orlik Skórzewo

Terminarz ligowy WZPN Trampkarz młodszy C2

DSC04312Dziś do Zakrzewa na ostatni mecz rundy jesiennej przyjechał spadkowicz z I ligi Akademia Piłkarska Dębiec.

Koroniarze podeszli do ostatniego meczu bardzo mocno podbudowani swoimi osiągnięciami w lidze. W tygodniu bardzo mocno w treningach pracowaliśmy nad transferem ofensywnym, a dziś co budujące padały bramki po identycznych akcjach, które wcześniej doskonaliliśmy podczas treningów.

orly korona11W miniony weekend Korona zmierzyła się w Komornikach z Orłem w ramach 10 kolejki gier II ligi Trampkarzy Młodszych. Mecz od samego początku był wielkim widowiskiem w którym intensywność gry była tak wielka, że chciałoby się aby to spotkanie nigdy się nie skończyło. Koroniarze od pierwszych minut gry w Komornikach narzucili swój styl.

DSC03673Dziś do Zakrzewa w ramach dziewiątej II ligowej kolejki trampkarzy przyjechał Sokół Pniewy. Drużyna z którą w ubiegłym sezonie nie potrafiliśmy wygrać, a tylko dwukrotnie bramkowo zremisowaliśmy. To spotkanie było już inne, minęło pół roku od ostatniej remisowej konfrontacji, a my wykonaliśmy w tym czasie milowy krok w naszym piłkarskim rozwoju. Gol na 1:0 to ładna składna akcja, którą rozpoczął Landi podał do Bochena na prawe skrzydło, a ten płaskim podaniem znalazł Maksia w polu karnym gości i szybko prowadziliśmy w deszczowym i zimnym Zakrzewie już od 8 minuty.

22766403 1902554536729574 1844168198 oKoroniarze z rocznika 2004 i młodsi w miniony weekend wybrali się do Lubonia na mecz z drużyną WAP Luboń. Chłopcy z Wielkopolskiej Akademii Piłkarskiej wysoko postawili poprzeczkę, gdyż już w 4 minucie meczu prowadzili na Rzecznej 1:0. Korona wyrównała w 10 min. po golu Bochena. W 17 min. meczu było już 2:1, a gola z rzutu wolnego z ponad 20 metrów zdobył Wasyl. W 15 min. gry doszło do niecodziennej sytuacji; zmieniliśmy, aż 8 zawodników.

DSC03487Dziś Korona podejmowała w Zakrzewie lidera rozgrywek trampkarzy Wartę II Poznań .
Mecz rozpoczął się pod dyktando gości, jednak Korona przetrwała napór przeciwnika i gra się nieco uspokoiła. W 21' meczu goście wznowili szybko grę po aucie i zdobyli gola. Czujność naszych zawodników w tej sytuacji nie była najwyższa. Gra do przerwy nie była spektakularna, a obie ekipy starały się raz po raz forsować bloki defensywne przeciwnika.

22369095 1896294390688922 2141904286 oDziś wybraliśmy się do Międzychodu na mecz z miejscową Wartą w ramach 6-ej ligowej kolejki drugoligowych rozgrywek trampkarzy młodszych.

Już na początku wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo o ligowe punkty, kiedy to okazało się, że gramy na boisku bocznym, które było tak zawilgocone, błotniste i grząskie. O zgrozo piękny obiekt w Międzychodzie - płyta główna stał w tym czasie wolny. Bo jak to u nas zwykle bywa takie boiska są zarezerwowane dla IV ligowych zawodników seniorów!!! Bo po co dzieci mają grać w komfortowych warunkach jak mogą grzęznąć w błocie!

DSC02964W sobotę w ramach 4 kolejki II ligowych zmagań trampkarzy do Zakrzewa przyjechała drużyna Gromu Plewiska. Nasi chłopcy po 3 zwycięstwach w lidze mieli wielką motywację do kolejnego kompletu punktów.

Spotkanie rozpoczynamy mocnym akcentem i już w 8' min gry wychodzimy na prowadzenie. Dawid Bocheński centrował z rzutu rożnego, a w polu karnym piłkę głową do bramki skierował Kacper Wojtan dla którego był to 3 gol głową w trzecim kolejnym meczu. Powtarzalność niczym klasowi zawodnicy LM.

DSC02886W ramach 4 serii gier w II lidze trampkarzy nasi chłopcy wybrali się do Poznania na pojedynek z Orlikiem.
Po ostatnich pojedynkach w lidze naszej drużyny, apetyty no kolejne dobre mecze jeszcze bardziej się wyostrzyły.
Cytując wybitnego pisarza: "Talent jest jak kawałek szlachetnego, ale surowego metalu, dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielką nada". Śmiało można stwierdzić, że młodzi Koroniarze rozkręcają się z meczu na mecz coraz bardziej. Ciężka obozowa praca oraz zmiana charakteru naszych treningów plus oczywiście odpowiednia kondycja psychiczna, dają całej naszej drużynie wielką frajdę, która przekłada się na treningi, mecze oraz życie poza sportowe.

DSC01988W sobotnie popołudnie do Zakrzewa przyjechała Kotwica Kórnik w ramach 3 kolejki II Ligi Trampkarzy młodszych. Młodzi Koroniarze po wyjazdowym zwycięstwie w zeszłym tygodniu w Nowym Tomyślu (3:0) chcieli zainkasować kolejny komplet punktów. Sztuka ta zaczęła być realna już w 6 min gry, kiedy to w środkowej strefie boiska piłkę wywalczył Kacper Wojtan zagrał ją na prawe skrzydło do Mateusza Starzaka, a ten podaniem wstecznym dał szansę na gola Bochenowi. W 20 min gry było już 2:0 dla Koroniarzy po samotnym rajdzie Dawida Bocheńskiego.

nap koronaWczoraj drużyna trampkarzy młodszych rozpoczęła dopiero rundę jesienną II ligowych rozgrywek piłkarskich.
Na początek wyjazdowo zmierzyliśmy się ze spadkowiczem z I Ligi zespołem NAP Nowy Tomyśl.
Początek meczu był bardzo energiczny. Młodzi Koroniarze z wielkim animuszem ruszyli na bramkę gospodarzy. Raz po raz frasując bramkarza z Nowego Tomyśla. Po strzałach Dawida Bocheńskiego, Jakuba Wasielewskiego piłka odbiła się od słupka i poprzeczki. Kilka akcji dołożyli skrzydłowi Wojtek Badora i Ignacy Mamys, ale piłka nadal nie chciała wpaść do bramki Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej.
Pierwszą połowę kończymy remisem 0:0, a w przerwie kilka wskazówek odnośnie braku skupienia przy finalizacji w ofensywie oraz o rozważnej i konsekwentnej grze w drugiej odsłonie.