PŁYWANIE

gala 2017 23 1 11 24 57Już po raz trzeci w historii Korony Zakrzewo 14.01.2017 roku odbyła się w Pałacu  Biedrusko Gala oraz Bal Klubu Sportowego Korony Zakrzewo. Pierwszym punktem programu tego wieczoru była uroczysta Gala , w czasie której podsumowaliśmy osiągnięcia naszego Klubu.
Rok 2016 był bardzo dobrym rokiem dla Korony Zakrzewo zarówno pod względem organizacyjnym jak i sportowym. Przekroczyliśmy już liczbę 300 Koroniarzy w naszych trzech sekcjach. 2016 rok stał również pod znakiem sukcesów sportowych.

A wśród nich zaliczyć należy w sekcji piłki nożnej awans juniorów młodszych do I ligi WZPN gdzie Koroniarze rywalizowali z takimi zespołami jak Lech Poznań czy lokalny rywal Canarinhos Skórzewo. Nasi młodsi Koroniarze uczestniczyli w licznych turniejach gdzie szlifowali swój charakter sportowy. Były również indywidualne sukcesy w sekcji piłki nożnej jak powołanie do reprezentacji kadry Wielkopolski Jagody Cyraniak.
W sekcji szachów do największych sukcesów należy zaliczyć IV miejsce w szachach szybkich oraz VI miejsce w szachach błyskawicznych Olgierda Tadycha w Mistrzostwach Polski Juniorów. Ponadto złoto - Huberta Niemier C14 srebro - Kamila Chaczyńskiego C12 oraz brąz - Szymona Tadycha C12 w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów.
Jeśli chodzi o sukcesy sekcji koszykówki to pragniemy podkreślić, że Korona Zakrzewo nie ma sobie równych w lidze minikoszykówki chłopców rocznik 2005-2006 w Wielkopolsce gdzie w trwającym sezonie wygrała wszystkie mecze w swojej grupie.
Korona Zakrzewo w 2016 roku dbała również o rozwój kadry trenerskiej naszego Klubu czego przykładem była organizacja warsztatów z trenerem Młodzieżowej Reprezentacji Polski czy też warsztaty szkoleniowe z trenerem Alanem Nixonem
z Irlandii w ramach współpracy z organizacją „Athletes In Action”
W 2016 roku Korona Zakrzewo wkroczyła w nowy obszar działalności jakim była działalność artystyczno-kulturalna. I tak dzięki wsparciu finansowemu Gminy Dopiewo, Korona Zakrzewo zorganizowała w drugim półroczu 2016 roku warsztaty teatralno-ruchowe, które zakończone zostały przedstawieniem dla najbliższych.
Korona Zakrzewo w poprzednim roku nie samym sportem żyła. I tak w miesiącu wrześniu zorganizowany został "Festyn Korony" na który zaproszenia przyjęli Prezes WZPN Paweł Wojtala oraz V-ce Prezes WZPN Andrzej Juskowiak. Nie mogło oczywiście zabraknąć przedstawicieli Gminy Dopiewo z Zastępcą Wójta Pawłem Przepiórą na czele. Tradycyjnie już nasz festyn odwiedził trener Młodzieżowej Reprezentacji Polski Marcin Dorna. Pokazy ratownicze OSP oraz inauguracja I ligi Juniorów Młodszych Ligi WZPN stały się najważniejszym punktem programu festynu.
11 listopada Korona Zakrzewo włączyła się w organizację "Marszu Niepodległości" lasami zakrzewskimi do grobów pomordowanych Wielkopolan w czasie II Wojny Światowej. Była to doskonała okazja, aby w rocznicę odzyskania niepodległości zapoznać się z tak bliskim dla wielu miejscem a ukrywającym cały czas tajemnice okresu wojennego.
W czasie Gali po raz trzeci przyznano statuetki "Przyjaciel Korony Zakrzewo". Jest to wyjątkowa forma podziękowania wyróżnionym za wkład i zaangażowanie w rozwój Korony Zakrzewo. W tym roku w kategorii „Rodzice” wyróżniono Michała Jankowskiego.
W kategorii podmiot wspierający wyróżniono firmę Mondi sp. z o.o. Poznań. Nadano również specjalne wyróżnienie „Przyjaciel Korony Zakrzewo” Trenerowi Młodzieżowej Reprezentacji Polski Marcinowi Dornie.
Serdecznie dziękujemy wyróżnionym za ich wkład i pomoc w rozwoju naszego Klubu.
Nie zabrakło również podziękowań dla podmiotów wspierających działalność klubową a wśród nich są:
Gmina Dopiewo
Bank Spółdzielczy Duszniki Oddział w Skórzewie
Linteli sp. z o.o.
MPI S.C.
Mondi Poznań sp. z o.o.
Cagen
Reha Clinik
Marmite
Timac Agro
A po Gali zakończonej toastem za pomyślność Korony Zakrzewo rozpoczął się Bal w czasie którego była szansa na dobrą zabawę na parkiecie Sali Lustrzanej Pałacu Biedrusko przy jakże energetycznej muzyce zespołu Czysta Energia.
Dziękujemy serdecznie firmie Linteli oraz MPI S.C. za wsparcie finansowe w organizacji Balu.

Galeria zdjęć

FaniMani.pl

Biuletyn Informacyjny

Zapraszamy do subskrypcji naszego biuletynu.
Najpilniejsze informacje od trenerów dotyczące wybranych grup, komunikaty zarządu oraz wiadomości o nadchodzących wydarzeniach klubowych -na Twój adres e-mail.