PŁYWANIE

gmina dopiewoSzanowni Państwo,
Pragniemy poinformować o nowej inicjatywie naszego klubu.

KORONA ZAKRZEWO zgodnie ze swoim statutem nie tylko ogranicza się do oferty sportowej skierowanej do dzieci i młodzieży, ale także chce aktywnie wspierać działania wychowawczo - kulturalne realizowane w lokalnej społeczności. W listopadzie i grudniu 2016 roku odbędą się „Warsztaty teatralno– ruchowe dla dzieci”. Dodatkowe zajęcia zakończone spektaklem będą przeprowadzone dla 12 dzieci, z klas drugich Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce przy ul. Malinowej.

Inicjatywa została podjęta z myślą o uczniach, którzy w godzinach dopołudniowych przebywają na świetlicy szkolnej. Celem jest aktywizacja dzieci, odkrycie ich talentów, stworzenie alternatywy kreatywnego spędzenia czasu. Rodziców chcących zapisać swoje dzieci na w/w warsztaty prosimy o kontakt z Panią Renatą Kryczką (tel. 604296394) - liczba miejsc ograniczona.

Warsztaty przeprowadzi Pani Renata Kryczka absolwentka Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego oraz Chrześcijańskiej Szkoły Teatru Ruchu w Wiśle - Jaworniku o profilu taniec-pantomima-drama, pasjonatka tańca.

Zajęcia odbędą się przy współpracy ze Szkołą im. Kawalerów Orderu Uśmiechu oraz Parafią pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Dąbrówce. Projekt jest finansowany przez Urząd Gminy Dopiewo.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie przedsięwzięcia.

FaniMani.pl

Biuletyn Informacyjny

Zapraszamy do subskrypcji naszego biuletynu.
Najpilniejsze informacje od trenerów dotyczące wybranych grup, komunikaty zarządu oraz wiadomości o nadchodzących wydarzeniach klubowych -na Twój adres e-mail.