PIŁKA NOŻNA

Junior młodszy B2 rocznik 2002-03

2017 team2002

Trener Rafał Starzyński

2017trener rafal 

 

 

 

 

Treningi:

pon 18.30-20.00 boisko w Zakrzewie

śr 18.30-20.00 boisko w Zakrzewie

pt 18.45-20.15 orlik Skórzewo 

 

Terminarz ligowy WZPN Junior młodszy B2

Zrzut ekranu 2017 10 19 o 18.20.01Juniorom młodszym Korony Zakrzewo nie udało się zdobyć pierwszych punktów w rundzie jesiennej. We wtorek podejmowaliśmy na własnym boisku Arkę Kiekrz w zaległym meczu 5.kolejki.
Koroniarzom przyszło zagrać w dość eksperymentalnym składzie, bo w naszym zespole na pozycji bramkarza wystąpił Tomek, czyli nominalna "10".
Od początku mecz bardzo wyrównany bez zagrożeń pod obiema bramkami. W 17 minucie niemal oko w oko z Tomkiem stanął napastnik gości, ale ze zbyt małą siłą uderzył piłkę i Tomek nie miał problemu z jej złapaniem.

W odpowiedzi Wasyl oddał bardzo dobry strzał z rzutu wolnego, ale bramkarz gości przeniósł piłkę nad poprzeczką. Pierwsza połowa bez fajerwerków z obu stron i wynik bezbramkowy nie mógł nikogo zaskakiwać. Druga połowa to nadal bardzo wyrównane spotkanie, które toczyło się głównie w środkowej strefie boiska. W 60 minucie tracimy jednak bramkę. Po długim wybiciu bramkarza Arki nieporozumienie pomiędzy naszym obrońcą i bramkarzem wykorzystał napastnik gości, który delikatnym strzałem obok Tomka umieścił piłkę w bramce.
Koroniarze próbowali się odgryźć, ale nie potrafili złamać szyków obronnych drużyny z Kiekrza. Goście zdołali podwyższyć prowadzenie kopiując bramkę nr. 1. Kolejne nieporozumienie i brak zdecydowania naszych zawodników spowodował, że zawodnik gości po raz drugi delikatnie dotykając piłkę umieścił ją w bramce. Koroniarze mecz musieli kończyć w 10, bo po wykorzystaniu wszystkich zmian kontuzji doznał Waluś i z grymasem bólu na twarzy musiał opuścić boisko. Do końca meczu już nic się nie zmieniło i niestety po szkolnych błędach przegrywamy z Arką 0:2.

Kolejny mecz już w niedzielę w Rakoniewicach i szansa na rewanż za porażkę w pierwszym meczu na naszym boisku.
Głowa do góry Koroniarze, a Walusiowi życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Skład : Pietryga Tomasz, Kornowicz Michał, Walenczewski Jakub(C), Wiąz Wiktor, Wasielewski Jakub(59' Hałas Mikołaj), Bogacz Wojciech, Słowik Kacper, Lechna Jakub, Młynarczyk Krzysztof(63' Izydorczyk Maciej), Spiralski Antoni, Bocheński Dawid(63' Oliński Bartosz)

Z podniesionym czołem...

II liga Junior Młodszy B2 - jesień 2017

System szkolenia Korony

kolaz szkolenie

FaniMani.pl

Biuletyn Informacyjny

Zapraszamy do subskrypcji naszego biuletynu.
Najpilniejsze informacje od trenerów dotyczące wybranych grup, komunikaty zarządu oraz wiadomości o nadchodzących wydarzeniach klubowych -na Twój adres e-mail.