PIŁKA NOŻNA

Junior młodszy B2 rocznik 2002-03

2017 team2002

Trener Rafał Starzyński

2017trener rafal 

 

 

 

 

Treningi:

pon 18.30-20.00 boisko w Zakrzewie

śr 18.30-20.00 boisko w Zakrzewie

pt 18.45-20.15 orlik Skórzewo 

 

Terminarz ligowy WZPN Junior młodszy B2

W środę o godz. 17:00 na boisku przy ul. Długiej rozegrano mecz ligi juniorów młodszych. Korona Zakrzewo podejmowała na własnym boisku Skrę Otusz Wlkp. Nasi zawodnicy bardzo dobrze rozpoczęli ten mecz i po dośrodkowaniu Kapsla z lewej strony akcję na drugiej stronie boiska zamykał Kuba, ale oddał niecelny strzał. W 7 minucie po rzucie wolnym dla gości padła bramka na 0:1. Do dośrodkowania z bocznego sektora boiska wyszedł Hubert, ale minął się z piłką i ta po odbiciu od jednego z zawodników drużyny gości wpadła do bramki. Koroniarze od razu ruszyli do ataku i próbowali odrobić straty. Swoje okazje mieli Kuba, Mikołaj i Kapsel, ale bramkarz gości albo dobrze interweniował, albo piłka mijała bramkę gości. W 20 minucie meczu po prostopadłym podaniu od Kuby w pole karne wpadł Mikołaj, minął bramkarza i doprowadził do wyrównania.

Nasz zespół atakował dalej i co chwilę stwarzał zagrożenie pod bramką Skry. Po dobrym dośrodkowaniu Spirala potężny strzał z szesnastki oddał Hubert, ale piłka przeleciała minimalnie nad bramką gości. Po kolejnej akcji i dobrym podaniu wstecznym Kapsla w słupek trafił Tomek.
Do przerwy remis 1:1, ale z gry to nasz zespół zasługiwał na więcej. Koroniarze wierzyli, że w drugiej połowie uda im się poprawić skuteczność i zdobyć komplet punktów na własnym boisku.
Druga część meczu zaczęła się jednak fatalnie dla naszej drużyny, bo już 3 minuty po wznowieniu gry przy biernej postawie naszej linii defensywnej zawodnik gości wykorzystał sytuację sam na sam z Hubertem i goście objęli prowadzenie.Korona wyprowadzała atak za atakiem, ale to goście strzelili trzecią bramkę. Lekki strzał z za pola karnego w kuriozalny sposób wpadł do naszej bramki i goście powiększyli swoją przewagę. Koroniarze atakowali nadal i po faulu na Kubie w polu karnym sędzia podyktował jedenastkę. Do piłki podszedł Waluś i pokazał jak rzutów karnych strzelać się nie powinno. Lekki strzał po ziemi w sam środek bramki nie sprawił żadnych problemów bramkarzowi. Skra natomiast strzeliła kolejne dwie bramki, których bez problemu powinniśmy uniknąć. W kolejnej sytuacji piłkę z przed linii bramkowej po strzale Kuby wybił jeden z obrońców gości. W ostatniej minucie meczu bramkę na 2:5 strzelił Kuba. W doliczonym czasie po faulu Walusia w naszym polu karnym goście otrzymali rzut karny, który obronił Hubert, ale już po chwili strzał z za pola karnego wylądował w naszej siatce. Porażka 2:6 boli szczególnie dlatego, że nasza drużyna rozegrała naprawdę dobry mecz i miała mnóstwo bardzo dobrych okazji do tego, aby pokonać bramkarza Skry. Niestety błędy po jakich traciliśmy bramki na takim etapie nie powinny się już przytrafiać. W weekend nasza drużyna ma przerwę, a kolejny mecz rozegramy 30 września o godz. 16:00 na naszym boisku z Arką Kiekrz.

Skład: Hoffmann Hubert, Wiąz Wiktor, Walenczewski Jakub, Dorna Miłosz, Spiralski Antoni(70' Wasielewski Jakub), Bogacz Wojciech, Stańczyk Hubert, Pietryga Tomasz(65' Izydorczyk Maciej), Lechna Jakub, Słowik Kacper(73' Gerke Piotr), Hałas Mikołaj(60' Młynarczyk Krzysztof)

Z podniesionym czołem Korona zawsze zespołem.

II liga Junior Młodszy B2 - jesień 2017

System szkolenia Korony

kolaz szkolenie

FaniMani.pl

Biuletyn Informacyjny

Zapraszamy do subskrypcji naszego biuletynu.
Najpilniejsze informacje od trenerów dotyczące wybranych grup, komunikaty zarządu oraz wiadomości o nadchodzących wydarzeniach klubowych -na Twój adres e-mail.